Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt még lányok akik...

Vannak itt még lányok akik szívesen ismerkednének? 20/F🙄

Figyelt kérdés

Látom valamilyen úton-módon sikerült felkeltenem a figyelmedet ha már ide tévedtél úgyhogy üdvözöllek! 🙂


20 éves tanuló vagyok budapestről, jól nevelt református családból. Jelenleg ikertestvéremmel élek. Ami a tanulmányaimat illeti érettségi útán villanyszerelői szakra mentem és jövő nyáron már végzek is... utánna pedig gyerekkori álmomat szeretném megvalósítani. 😀

Szabadidőmben makettezem, olvasok, utazgatok, nyelvet tanulok, szeretek társasozni, illetve rendszeresen járok egyedül túrázni az országban. Komoly és céltudatos életét élek, azonban annyira komoly mégsem vagyok hogy túléljem az életet hiszen azt még senkinek sem sikerült 😂 minden esetre jól bírom az egyedül létet, azonban én is ember vagyok és szeretnék magamnak egy leányzót akivel megoszthatnám az életemet jóban - rosszban. Szeretnék valakit a két karomban tudni, meglepni az illetőt virágokkal, vagy csak kint ülni a szabadban kettesben (hát igen elég régi módi vagyok 🙄) barátnőm még egy se volt... Viszont csalódásban nem egyszer volt szerencsém 😒. Elvárásaim nagyon nincsenek, csak szeresd a természetet és örülj az mának mert minden nap egy ajándék! 😉🌱 Azonban ha felkeltettem érdeklődésedet akkor írj nyugodtan, privát üzenetben elolvasok mindent!


Legyen szép napod, és kellemes ünnepeket!



2021. dec. 26. 14:23
 1/7 anonim válasza:

mi a gyerekkori álmod? milyen nyelveket tanulsz?

milyen magas vagy? milyen stílust képviselsz külsőleg?

2021. dec. 26. 14:27
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! 🙂👋

Ha minden igaz írtam üzenetet privátban

2021. dec. 26. 14:43
 3/7 anonim válasza:
Olyan emberrel akinek a személyisége az emoji, inkább nem
2021. dec. 26. 16:52
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben, értem.

Sajnálattal hallom hogy az a tény, hogy kedves, mosolygós arc figurákat használok kommunikáció gyanánt nálad kizáró ok. Kívánom a legjobbakat! :) kellemes ünnepeket!

2021. dec. 26. 17:20
 5/7 anonim válasza:
Ha még aktuális, akkor írj nyugodtan 😊
2021. dec. 26. 21:00
 6/7 anonim válasza:
szia! csak lányok?
2021. dec. 26. 21:24
 7/7 anonim válasza:
Szívesen ismerkednék, csak sajnálom messze laksz tőlem. De amúgy kíváncsi vagyok mi gyerekori álmod.
2021. dec. 26. 23:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!