Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csajok arra gondoltam,hogy...

Csajok arra gondoltam,hogy akinek van kedve beszélgetni,ismerkedni az írjon nekem nyugodtan szívesen beszélgetek. Na? 29/N

Figyelt kérdés

2021. dec. 20. 21:41
 1/9 anonim válasza:
Norbika téged mi szórakoztat ebben elárulod? Így is úgyis kibukik hogy pasi vagy három mondat után (bár a 99%-nak a kérdésed megfogalmazásából leesik).
2021. dec. 20. 22:23
 2/9 A kérdező kommentje:
1/1 Nagyon nagyot tévedsz most,de hát ez legyen a Te problémád és nem az enyém! Akik írni fognak,azok majd megtudják,hogy lány vagyok és nem valami kamu pasi. Szép estét neked.
2021. dec. 20. 22:27
 3/9 A kérdező kommentje:
Pasik minek írtok üzenetet? Nem elég világos a kategória és,hogy lányokkal beszélgetnék és ismerkednék?
2021. dec. 20. 22:47
 4/9 anonim válasza:

Én már gondoltam rá, hogy kiírom a saját kérdésemet: budapesti BARÁTNŐT keresek a középkorúak kategóriájában...


Korosztály számít, kedves kérdező? :)

2021. dec. 21. 08:16
 5/9 anonim válasza:

Társat én sem keresek - egyelőre megcsömörlöttem a vallási sérült férfi ismerőseim fura szokásaitól (egyházi kapcsolatok.)


Szívem legmélyén elmennék apácának. Nagyon introvertált, kevés beszédű vagyok a valóságban.


1-es válaszoló voltam.

2021. dec. 21. 08:22
 6/9 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló. Valahogy megtudlak érteni teljesen egyet értek veled.
2021. dec. 21. 16:59
 7/9 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló.


Nos nyugodtan írhatsz nem számít a korosztály.:)

2021. dec. 21. 16:59
 8/9 anonim válasza:

Bocsánat kijavítom a tévedésemet: az 4-es és a 5-es válaszoló EGY ÉS UGYANAZ A SZEMÉLY!


A télies hosszabb sötét időszak lelassította a bioritmusomat. Lassabban és nehezebben érzékeltem a reggeli órákban a számok változását a szövegdobozok bal felső sarkában.


Kicsit jobban kapkodtam a kelleténél a válaszokkal. Elnézést Kedves Kérdező - ez volt az egyetlen tévedésem a számozással eddig több év alatt!

2021. dec. 21. 18:19
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben van nincs probléma a tévedéssel!
2021. dec. 21. 23:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!