Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Útitársat keresek, aki szívese...

Útitársat keresek, aki szívesen utazik távoli helyekre, van akit érdekel?

Figyelt kérdés
Egy barátommal szoktam leginkább utazgatni , legutóbb Mexikóban voltunk. A lényeg, hogy neki van egy barátnője, nekem viszont jelenleg nincsen, és úgy szoktunk menni, hogy külön szobákat foglalunk, nyilván ők mennek az egyikbe, én a másikba. Viszont örülnék ha mire jönne a következő utazás, lenne valaki,aki jönne velem. Nyilván úgy gondoltam, hogy előtte találkozunk és megismerjük egymást,mert csak úgy ismeretlenül nem vinnék el akárkit. Van néhány lánybarátom,akik szívesen beugranak, de őket max akkor vinném,ha addig nem találok senkit aki szimpatikus.
2021. dec. 19. 11:13
 1/7 anonim válasza:
akkor barátnőt szeretnél? :)
2021. dec. 19. 11:20
 2/7 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb ha egyben barátnőt is találnék benne, de illúzió lenne azt hinni, hogy az ennyire egyszerűen megy.
2021. dec. 19. 11:26
 3/7 anonim válasza:
de ha úgyis arra számítasz, hogy max barátok lesztek, akkor miért nem jók a mostani barátaid?
2021. dec. 19. 12:23
 4/7 anonim válasza:
A Nagy Ő
2021. dec. 19. 12:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert adok egy esélyt a dolognak ,sose lehet tudni.
2021. dec. 19. 13:01
 6/7 anonim válasza:
Fizeted is?
2021. dec. 19. 13:56
 7/7 A kérdező kommentje:

A szállást azt igen,mert ált. a szobát kell lefoglalni,ha egyedül megyek,ha valakivel az így is úgy is ugyanaz.

A repjegyet meg mindenki magának.

2021. dec. 19. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!