Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan tudnék ismerkedni?

Kingtyre06 kérdése:

Hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagy problémáim vannak társkereséssel, az elmúlt fél évben olyan 30-40 lányt/nőt akartam fűzni de igazából egy sem jött össze. 1-2 lett volna de ők meg annyira hülyék voltak, hogy inkabb ráhagytam. Facebookon, tinderen szinte alig tudok valakivel kapcsolatot felvenni. Az utcán próbáltam még spontán szóba elegyedni lányokkal, de abból sem lett aztán semmi, mind lepattintott. Kezdem már azt hinni, hogy biztos nagyon ronda vagyok... Hogy lenne esélyem párt találni?

25/F


2021. dec. 16. 22:55
 1/8 anonim válasza:

2 hibát is látok:

-Azt hiszed szívtipró vagy (max. nem mondod ki, de belül azért na)

-Totál lehülyézted azt az 1-2 lányt nyilvánosan. Természetesen ők voltak a hibásak o.o De ha még így is lenne, ezt a részt egy intelligens ember kihagyja, vagy másképp fogalmaz.

Szóval sztem ezért, de lehet tévedek, akkor srry.

2021. dec. 16. 23:09
 2/8 anonim válasza:

Én látok még hibákat, #1... 30-40 lány? Hánnyal beszéltél egyszerre? Úgy persze hogy nem működik, azt se tudod ki kicsoda 😂

"Fűzni"... Ha így tekintesz a lányokra akkor teljesen érthető hogy nem akarnak tőled semmit.

2021. dec. 17. 01:28
 3/8 anonim válasza:

Fél év alatt 30-40 lány nem olya sok, főleh ha aktívan keres az ember.


Az hogy fűzöd az tényleg nem társkeresés, ebből az jön le hogy csak megdugni akarod őket.


A probléma amúgy valószínűleg ez a fajta hozzáállásod, ne fűzni próbáld a lányokat hanem megismerni.

2021. dec. 17. 08:08
 4/8 anonim válasza:

"A probléma amúgy valószínűleg ez a fajta hozzáállásod, ne fűzni próbáld a lányokat hanem megismerni."


Hagyjuk már ezt a dumát. Persze, lehet, hogy abból a 30-ból volt három akinek bejött volna csak éppen átlátszó volt a szándék, de a maradék 27-nek szerintem egyszerűen nem jött be a kérdező.


Nem kell ezt túlbonyolítani. Ha adonisz lenne, le sem tudná rázni magáról a lányokat. valszeg simán nem vonzó a srác

2021. dec. 17. 08:51
 5/8 anonim válasza:
Na megjött az is aki szerint a külső minden xd
2021. dec. 17. 09:51
 6/8 anonim válasza:
5# Nem, hisz direkt felhívtam a kérdező figyelmét arra a 3 lányra, aki valszeg összejött volna vele, ha kicsit másképp áll a dolgokhoz. Vagy rosszul lőttem be az arányokat? 30/6 lány folytatta volna az ismerkedést? 30/8? Nem minden a külső, de azért azt mindenki tudja, hogy ha az első benyomásra nem vonzó valaki, akkor a kedves lányok többsége továbbszáll egy másik virágra?
2021. dec. 17. 10:06
 7/8 anonim válasza:

Bocsi, az az utolsó mondatod kicsit elhúzta incel irányba a válaszodat.


Az első benyomás sem csak a külsőről szól, hiszen lehet valaki adonisz ha olyan a személyisége ami elől menekül mindenki, es lehet valaki átlag alatti külsejű ha a személyisége meg bevonzza az embereket. A személyiség is az első benyomás része, az adott ember hangulata, meg nagyon sok más még.

2021. dec. 17. 10:19
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Szerintem én tudnék segíteni. Írj privátban, ha szeretnél.

2021. dec. 18. 01:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!