Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kialakulhat benne, hogy belém...

Kialakulhat benne, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt interneten, egész sokat beszéltünk, aztán találkoztunk is. Találkozás után éjszaka amikor jöttem haza, mondta, hogy megvárja ébren, hogy hazaérjek, mondta, hogy nagyon jól érezte magát, és reméli, hogy találkozunk még. Ez így is lett, megint találkoztunk, mélyebb beszélgetéseink voltak már, elmondott nekem olyan dolgokat, amiket kevesen tudnak rólam, látom, hogy bízik bennem. Ezután megint találkoztunk, de ott már az elköszönéskor az ölelés nem csak kis rövid volt, hanem 3-4x hosszabb ideig tartott, és éreztem, hogy nagyon tetszett neki a helyzet. Mondta már, hogy nagyon kedvel, de mégse vagyok biztos benne, hogy akarna valamit, tudom nekem kell észre vennem a jeleket. Esetleg szépen lassan kialakulhat benne, hogy szeret?

2021. dec. 13. 19:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tettem hozzá, hogy rendszeresen küld olyan szelfiket, amik elég "bizalmasak" (nem 18+), smink nélküli, és azt az oldalát mutatja, amit alapból nem mutatna ki akárkinek
2021. dec. 13. 19:10
 2/7 anonim válasza:
Hát ha már ilyeneket mond és csinál akkor ideje lenne megcsókolni. Ha sokáig váratod azt fogja hinni, hogy nem akarsz tőle semmit.
2021. dec. 13. 19:12
 3/7 anonim válasza:
Jótanács: önts tiszta vizet a pohárba és mesélj az érzéseidről. Ezekből a jelekből egyértelmű, hogy sokat érez irántad, így nincs veszítenivalód. Ha többet akar, ki fog derülni, ha nem, akkor pedig legalább nem táplálsz reménytelen érzéseket tovább az irányába.
2021. dec. 13. 19:18
 4/7 anonim válasza:

Én mindig azt mondom, ha valakibe szerelmes vagy, és egy kicsit is vannak jelek, akkor idővel érdemes tiszta vizet önteni a pohárba, és rákérdezni, hogy most akkor hogy is állunk/álltok?


Mit veszíthetsz? Igazán semmit. Max. azt mondja, hogy bocsi, totál félreértetted, semmi ilyesmiről szó sincs.

Ez esetben legalább egy életre lezárhatod magadban a dolgokat, a reményeket.

2021. dec. 13. 19:39
 5/7 anonim válasza:
Szerintem már kialakult
2021. dec. 16. 12:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Mostmár egy párt alkotunk, köszönöm a segítséget :)
2021. dec. 23. 15:41
 7/7 anonim válasza:
Na szuper :D. Sokáig.
2021. dec. 24. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!