Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet telt nőkkel/lányokka...

Hol lehet telt nőkkel/lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha esetleg telt nő/ lány vagy akkor köszi, ha írsz. Korosztály mindegy.

2021. dec. 13. 17:50
1 2
 11/19 anonim válasza:
Én is telt nő vagyok :)
2021. dec. 14. 16:50
 12/19 anonim válasza:
Arányosan telt nők szerintem jóval vonzóbbak mint a vékony modellalkatúak. Azokat homokos divattervezők éheztetik, hogy fiúkra hasonlítsanak. Nekem ez a véleményem.
2021. dec. 15. 16:30
 13/19 anonim válasza:
nekem meg az a véleményem, hogy a vékony lányok azért tetszenek mindenkinek(... az emberek 80%-ának), mert mindenki szeretne egészséges párt. Egy vékony szép lány nincs elhízva, egészséges pajzsmirigy, egészséges anyagcsere és egészséges hormonrendszer pedig nagyon pozitív annak, aki ránéz egy ilyen lányra.
2021. dec. 15. 17:29
 14/19 anonim válasza:
Rám meg a méretes idomok hatnak pozitívan kedves #13-as, ugye megérted?
2021. dec. 15. 19:12
 15/19 anonim válasza:
megértem
2021. dec. 15. 20:59
 16/19 anonim válasza:
Attól függ hogy a kövér kategóriára gondolsz vagy a kicsit husisra mert nem mindegy.
2021. dec. 18. 12:45
 17/19 anonim válasza:
Én meg kocka hasat szeretnék és kerek popsit nyilván ezért tenni kellene de nincs aki segítsen:( szval maradok duci.
2021. dec. 21. 19:46
 18/19 anonim válasza:
Én duci lány vagyok, de egyáltalán nem jó rossz bele néznem a tükörbe arcom azzal rendbe vagyok de alak ahh..nagyon nem, ruhákba is egy csonó kövérít nem jók rám pedig nem kórosan elhízott vagyok de így is szörnyű, most azon vagyok hogy lefogyjak életmódot váltsak szerintem a pasik többrésze is a vékony csinos csajokra vadászik.
2021. dec. 21. 19:49
 19/19 anonim válasza:

18-as,bocsi,de tévedsz!


Nem minden pasi vágyik a vékony nőkre,sőt!!!


Én vékonyabb pasiként is világ életemben a teltebb,ducibb nők társaságát kerestem,s csakis ők tetszettek,vonzottak,s ez a mai napig is így lenne,ha találnék végre ilyen nőt,akivel lehet beszélgetni,ismerkedni!!!


Ha van ilyen nő,lány,hölgy itt,akkor szivesen fogadnám a privit tőle!!!


F

2022. jan. 15. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!