Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Járnátok egy helyes bipoláris...

Járnátok egy helyes bipoláris zavarossal?

Figyelt kérdés

2021. dec. 13. 01:23
1 2
 11/18 anonim válasza:
Nem csak az számít,hogy valaki hogyan néz ki, a személyiség, hogy meglegyen az a bizonyos szikra. A bipoláris zavar engem nem zavarna.
2021. dec. 13. 08:29
 12/18 anonim válasza:
Jöhet egy kép, kíváncsi vagyok.
2021. dec. 13. 10:05
 13/18 anonim válasza:
Én szívesen megnézem a képet
2021. dec. 13. 21:24
 14/18 anonim válasza:
Nem.Akinek nem muszáj,ne vegyen ilyen terhet magára.Ne felejtsūk el,ez is egy elmebetegsėg.
2021. dec. 15. 17:29
 15/18 anonim válasza:
Simán, ha aműgy kedvelem, nekem depresszióm volt (1 hete voltam undiagnoztizálva), de hány éves vagy?
2021. dec. 16. 21:41
 16/18 anonim válasza:
hol a kép?
2021. dec. 17. 14:59
 17/18 anonim válasza:
Én imádom az ilyet, írj, ha úgy gondolod.
2021. dec. 18. 02:02
 18/18 anonim válasza:

"Járnátok egy helyes bipoláris zavarossal?"


Ez a kérdés sehogy se állja meg a helyét.

Tehát a srác helyes az oké. És bipo. - MI FOGOTT MEG BENNE?

Ha csak a kinézete miatt, az tök jó szexuális vonzalomnak, és amig erről elhiszed hogy igazi összetartozás érzés, az akkor egy gyermekded rózaszin köd. Ha már felmerül benned hogy Hoppá, na de bipolár, akkor már meggondolandó??? Tehát a személyisége abszolut nem izgalmas számodra.

Szerintem amiatt is gondold át hogy tudod-e egyáltalán miaz hogy bipoláris, és tudod-e őt kezelni és vállalod-e, nem csak a két szép szeméért...A kapcsolatot egymás gyengesége-erőssége ellenére vállalják. Egyébként hadd súgjam meg: Ha körbenézel a világba, mindenki bipolár egy kicsit vagy borderline vagy skizó, csak papirja nincs róla. ;)


Sok sikert és Üdv: Egy borderline-os csaj (29)

2021. dec. 26. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!