Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudnék olyan lányokkal...

Hol tudnék olyan lányokkal ismerkedni mint én?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a fantasy, scifi könyveket, képregényeket, fantasy témájú videojátékokat és hasonló kocka dolgokat.

Zenébe is inkább punkot vagy metált hallgatok. Inkább azokkal vagyok meg akik hasonló dolgokat szeretnek. Pl mikor régen well hello koncertre kellet mennem az igazi kínzás volt.

Járok közösségbe de nagyon ritkán találok hasonló lányt főleg olyat akivel később még lehet valami.

21F



2021. dec. 10. 16:52
 1/5 anonim válasza:
Barcraft?
2021. dec. 10. 17:07
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott még nem nagyon ismerkedtem meg úgy ámblokk új emberekkel :/
2021. dec. 10. 19:07
 3/5 anonim válasza:
A Barcraft mondjuk nem rossz ötlet, én is járok oda. Bár nem vagyok ilyen lolos-animés csak épp az említett műfajok vonzanak a legjobban.
2021. dec. 10. 19:08
 4/5 anonim válasza:
Ja amúgy a barcraft nem egy rossz ötlet, ha belekerül ott egy társaságba akkor meg onnan meg rudsz ismerni ilyen beállitottságú lányokat is simán.
2021. dec. 11. 11:31
 5/5 anonim válasza:
olyan lányokkal mint te ? (21/f) oké xD
2022. jan. 20. 01:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!