Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » BME-n egyszerű ismerkedni?

BME-n egyszerű ismerkedni?

Figyelt kérdés
Jövőre a BME-t céloztam meg informatika szakon. Mennyire egyszerű ott ismerkedni annak ellenére hogy keveseeb lány van? Mivel egy nagy épület az egész könnyen oda tudok valakihez menni aki tetszik?

2021. dec. 9. 19:59
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
személytől
34 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nincs lány az óráim 80%-án :DD
2021. dec. 9. 20:00
 2/12 anonim válasza:
Egy nagy épület? Te melyik BME-re gondolsz? A boldogkőváraljaira?
2021. dec. 9. 20:12
 3/12 anonim válasza:

5. félévben vagyok.


Specializáció választás után, tehát a 4. félév végén volt egy nagy szortírozás, hogy ki tud jelentkezni specializációkra.


Itt jelenleg meglepően sok a lány, mert kiesett a "butább" réteg és azok nagy része fiú volt, így megnőtt a létszámuk.


Első félévben 13% lánnyal indultunk. (Ezzen a számmal bükszélkedtek szülői fórumon szóval valós)


Most szerintem ez megduplázódott, ami mindig kevés.


Plusz azok akik bent maradtak tipikusan olyan lányok akikkel nem feltétlenűl akarsz ismerkedni.


Meg amúgy is folyamatosan körbe veszik őket a "kanos, de csajozni nem tudó" VIK-es fiúk.


Tehát nem.

2021. dec. 9. 20:23
 4/12 anonim válasza:
egy egyetemen belül lehet más karon tanulókkal is ismerkedni, nem szűkült le a kör a infósokra
2021. dec. 9. 20:31
 5/12 anonim válasza:
Mérnökök között dolgozom. Több olyan kollégám is van, aki a BME-n ismerte meg a házastársát. :) Szóval az esélyek nem rosszak.
2021. dec. 9. 20:59
 6/12 anonim válasza:
építész meg vegyész karon sok a lány, a K meg a Ch épületben keresd őket
2021. dec. 9. 21:03
 7/12 anonim válasza:

😆 a BME vagy 10 épületből áll. CH, K, Q, I, F, E, R-re emlékszem így hirtelen. Én pont szintén mérnökinfóra jártam, a felsorolt épületek közül mindegyikben volt órám a CHt kivéve, ott csak ZH volt. Egyébként meg nagyon kevés a vonzó lány

23F

2021. dec. 9. 21:52
 8/12 anonim válasza:
Nekem 10 év alatt nem sikerült. De nem baj, talán a hátralévő 5 évben összejön valami.
2021. dec. 10. 01:08
 9/12 anonim válasza:
#3: "Meg amúgy is folyamatosan körbe veszik őket a "kanos, de csajozni nem tudó" VIK-es fiúk." - Ez nem hiszem, hogy probléma lenne, ha érdekelnéd őket és van elég önbizalmad, akkor pillanatok alatt a háttérbe lehet az olyanokat szorítani.
2021. dec. 10. 09:19
 10/12 anonim válasza:
Gípészkaron lányként nekem egyszerű, de VIK-en sráncként kevés esélyed lesz, illetve ott azért a csajok és srácok többsége eléggé belemerül a szakmai dolgaikba és kevésbé nyitnak a külvilág felé
2021. dec. 10. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!