Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt lehet ismerkedni? Valakine...

Itt lehet ismerkedni? Valakinek sikerült már komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Eléggé kétségbe vagyok esve. Most léptem ki egy 13 éves kapcsolatból, haza kellett költöznöm, és úgy érzem, hogy mivel ennyi évet és energiát elpazaroltam egyetlen férfira, másnak már nem is leszek érdekes. Azt sem tudom hogy kell randizni, mert ő volt az egyetlen férfi az életemben.


30L



2021. nov. 29. 18:32
1 2
 11/19 LazyJones válasza:
Lehet ismerkedni, egyesekkel még érdemes is, csak hát... Ahogy látod, eléggé intenzíven kell hozzá válogatni.
2021. dec. 1. 15:26
 12/19 anonim válasza:

Most akkor ugyanezt képzeld el 44 évesen 🤣

Úgyhogy van még időd bőven, de azért iparkodj.

(én sem kérek privátot)

2021. dec. 1. 16:19
 13/19 anonim válasza:

Megkérdezitek, hogy lehet- e itt ismerkedni, de nem kértek privátot!

Így mondjuk nehéz lesz.

2021. dec. 1. 16:25
 14/19 anonim válasza:
#13 nők, nem tudják mit akarnak, de azt aztán intenzíven ...
2021. dec. 1. 20:48
 15/19 anonim válasza:
12. vagyok, én ezt az egészet már feladtam, úgyhogy én tudom mit akarok, semmit :D. csak azért írtam, mert 30 évesen még van esélye az embernek, hogy talál valakit, ha érdekli.
2021. dec. 1. 20:55
 16/19 anonim válasza:

Én meg a 13-as vagyok!


Elég szomorú, hogy 44 évesen már nem akarsz semmit, azért ne temesd már magad! Ugyanúgy van esélyed neked is találni valakit, csak nem árt hozzá egy kis nyitottság.

2021. dec. 1. 21:02
 17/19 anonim válasza:
Én szívesen ismerkednék. :) 28/F
2021. dec. 1. 21:09
 18/19 anonim válasza:

16. biztos vagyok benne, hogy igazad van, de én eleve nagyon introvertált vagyok (nagyon sokáig kövér is voltam, ez se segített a nyitottságban, még mindig van rajtam 6-7 kiló plusz), eddig is csak 2 kapcsolatom volt összesen, az utolsó elég nagy csalódottságot okozott, és nagyon jól érzem magam egyedül. sejtem, hogy majd öregkoromra megbánom, de most tényleg jobb így.

előbb kellett volna elkezdeni a szocializálódást, ezért írtam, hogy a kérdezőnek azért még bőven van esélye.

2021. dec. 1. 21:11
 19/19 anonim válasza:

12/15-nek


47 éves ronda férfi vagyok, folyamatosan sz.at az élet, meg nők társkeresés területén, mégsem adom fel. soha.

2021. dec. 1. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!