Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, valakinek esetleg...

Lányok, valakinek esetleg lenne kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

Magas, eléggé vékony és fehér bőrű vagyok. Zárkozott, nyugisabb az elején és kicsit unalmas, de egyszer csak megváltozok.

Tudom gáz ezt itt, de hátha :D

17/f



2021. nov. 22. 14:41
 1/5 anonim válasza:
Itt srácoknak lehetetlen. :/
2021. nov. 22. 15:28
 2/5 anonim válasza:
Nem lehetetlen!
2021. nov. 22. 16:12
 3/5 anonim válasza:
De az!
2021. nov. 22. 23:08
 4/5 anonim válasza:
Ne add fel! Vízből is csinálnak bort, sánta kutyát se érik utol a hazug emberrel se!
2021. nov. 22. 23:09
 5/5 anonim válasza:

#1

Egyáltalán nem lehetetlen! Aki ezt írja, az jobb ha magában keresi a hibát és ezt nem bántásnak írom. Pl mostani kérdező is semmi lényegeset és érdekeset nem írt magáról, erről a kiírásról egyáltalán nem egy pozitív és érdekes ember képe rajzolódik ki előttem, sőt, inkább egy visszahúzódó és félénk kis vékony srácot képzelek el, ami nem sok hölgynek imponáló. Na meg 17, szóval fontos lenne, hogy helyileg hol keres, mert biztos nincs nagyon lehetősége elitazgatni az ország másik felébe és fenntartani egy távkapcsolatot.


Nekem amúgy csak gyakori vált be, volt innen 2 párom már és számtalan érdekes/szép/csodás lánnyal beszéltem már itt.

2021. nov. 23. 00:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!