Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Debrecen/környékén van egy...

Debrecen/környékén van egy lélekben hozzám illő lány? 16/F

Figyelt kérdés

Nos, kezdeném azzal, hogy nem azért itt próbálok ismerkedni, mert csúnya volnék, és itt elbújhatok az anonimitás mögé ideig óráig.

Szimplán, ahogy észrevettem, nagyon ritka az ilyen lány, itt hátha több valakihez eljut, és esetleg szerencsém lesz.


Nem vagyok egy szociális alkat, nem szeretem a nagy társáságokat, bulizni sem járok épp ezért.

Viszonylag magányos, nehezen megnyíló vagyok, viszont ha valaki hozzám hasonló, vele nagyon nagy a lojalitás.

Egy hozzám lélekben passzoló lányra viszont mégis vágyom egy ideje.


Azért csak a környékről érdeklődök, mert mind tudjuk, hogy az ország másik felére való 2-3 órás utazgatásokat csak nagyon ritkán lehetne megoldani, úgy pedig hosszútávon nem működik.


Ha magadra ismertél, ugyanis egy csendesebb, nyugodt lány vagy, akkor írj nyugodtan.

(A beszélgetés során persze képcserével, bizonyos emberek elkerülése miatt.)


Ha csak épp unatkozol, két üzenet után eltűnnél, nem gondolod komolyan az egészet, inkább ne is írj.



2021. nov. 18. 18:04
 1/4 anonim válasza:
Ha nem vagy szociális alkat hogy akarsz egy olyan dolgot, amihez erős szociális készségek kellenek?
2021. nov. 18. 19:37
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem a szociális kézségeimmel van a baj, csak leszív, ha egy nagy társaságban kell lennem, az introvettáltabbak érthetik ezt.


Plusz egyszerűen szeretet adni, és viszont szeretetet kapnira vágyom.

2021. nov. 18. 19:58
 3/4 anonim válasza:
Fiú vagyok, de ha szeretnél irj
2022. márc. 13. 14:36
 4/4 anonim válasza:
Én fiú vagyok de szépen csendesen a négy fal közt leszopnálak.
ápr. 5. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!