Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha képet küldesz magadról...

Ha képet küldesz magadról filteres képet küldesz, vagy eredetit?

Figyelt kérdés
Kort, és nemet is írjatok.
2021. nov. 17. 22:32
1 2
 11/17 anonim válasza:
Ja akkor nem filterezek.
2021. nov. 18. 08:17
 12/17 anonim válasza:
Elsőre jó a filter néküli, mert legalabb nincsenek velem szemben nagy elvarasaik. Utana ra szoktam kicsit segíteni, persze ha elfogadja, hogy amugy rusnya vagyok mint a bűn
2021. nov. 18. 09:40
 13/17 anonim válasza:

Lightroom-ban editáltam régen, ha pl ki volt égve a kép egy részlete, vagy rossz volt a fehér egyensúly.

Az, hogy módosítsam magam blur-rel és hogy gagyi előre gyártott szűrőkkel javítsam fel magam, soha életemben nem jutott eszembe, ellenben rengeteg ilyen nőt láttam társkereső oldalakon.

De ez tök jó, hiszen azonnal láttam, hogy az akivel biztosan nem ismerkednék. A kedvencem a kutya nyelv és a csillám effekt. Instant kuka az illető 🙄

2021. nov. 18. 10:16
 14/17 anonim válasza:

Filtert soha nem használtam, de volt, hogy minimálisan retusáltam a képem (pl. eltűntettem 1-2 pattanást, fényhatásokan javítottam).

36F

2021. nov. 18. 16:11
 15/17 anonim válasza:
Esetleg néha fekete-fehér filtereset, vagy olyat ahol fel van javítva a kontraszt, hogy színesebb legyen a háttér. De ilyen snapchat kutyafiltert meg szépítőfiltereket nem rakok rá.
2021. nov. 18. 16:58
 16/17 A kérdező kommentje:
Olyanokra gondolok, amivel jobbnak állítod be magad a valóságnál.
2021. nov. 18. 17:03
 17/17 anonim válasza:
Eredetit.
2021. nov. 29. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!