Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Huszonnyolc éves lánnyal...

Huszonnyolc éves lánnyal ismerkednék. (?)

Figyelt kérdés
2021. nov. 16. 10:55
1 2
 11/16 anonim válasza:
4# Ebben a korban szerintem teljesen mindegy 28 vagy 29 éves vagy. Vagy az alatt az egy év alatt olyan sokat változol? Hogy érted, hogy érettebbé válsz? :)
2021. nov. 16. 14:37
 12/16 A kérdező kommentje:

Persze, nincs kőbe vésve az a 28-as a kiírt kérdésemben. De kiindulási alapnak jó, ha ugyan annyit éltünk időben kb... Persze ez is relatív, mert van aki egy egész életbe nem él meg annyi mindent, mint megint mások egy év alatt.

Egy év hosszú idő. Annyi minden történhet egy év alatt. :)

Úgy értettem, hogy egy év múlva remélem még ennél is jobb önmagam leszek. :)

2021. nov. 16. 14:48
 13/16 anonim válasza:

"Persze ez is relatív, mert van aki egy egész életbe nem él meg annyi mindent, mint megint mások egy év alatt."


Erről beszélek

2021. nov. 16. 14:50
 14/16 A kérdező kommentje:
Jó, de azt még sem írhatom ki, hogy 0-99 között keresek párt magamnak. Viszonyítási számnak a saját életkorom pont megfelelő. Aztán meg mint mondtam rugalmas, meg az ismerkedés alatt úgy is kiderül, hogy hasonló szinten állunk e vagy sem...
2021. nov. 16. 14:55
 15/16 anonim válasza:

persze, f/28

bár még sok sok évet kellene komolyodnom hozzád

2021. nov. 16. 20:34
 16/16 A kérdező kommentje:
Komolyodni? Azt inkább csak mértékkel. :)
2021. nov. 16. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!