Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Online társkeresésnél milyen...

Online társkeresésnél milyen kreatív szövegekkel érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, de ez gondolom leesett. Értelmes vagyok, szeretem a humort, de a kreatív szövegek sajnos nem nagyon mennek, legalábbis nem sok lány figyelmét sikerült még felkeltenem eddig a társkeresős platformokon. Bőven túl vagyok a "szia, mizun", mindig igyekszek olyat írni amibe a másik bele tud kapaszkodni és elindulhat a beszélgetés, de úgy tűnik ez unalmas.


Próbálkoztam Tinderen, Badoon és még smpixien is (tekintve, hogy izgat a bdsm), de még ott se tudok kitűnni a tömegből. Tudom, hogy Tinderen és Badoon a kép is rengeteget számít, de egy ötletes bemutatkozás és egy kreatív beszélgetés indító szöveg nagyban tudná ellensúlyozni a rosszabb képeket is akár. Lányok, ti mit tartotok kreatívnak, mik voltak eddig a legjobb írások amiket kaptatok?


2021. nov. 6. 11:51
 1/3 A kérdező kommentje:
20-23 közötti korosztály véleménye érdekel elsősorban tekintve, hogy én is ebbe tartozok.
2021. nov. 6. 11:53
 2/3 anonim válasza:

Meg kell tanulni és el kell fogadni hogy a netes ismerkedés nem erről szól. A fotók a profilodon, azok a lényegesek.


Ha az a másiknak rendben van és akar ismerkedni, válaszolni fog akkor is ha alap kérdést teszel fel. Értelmesen részt fog venni a beszélgetésben ha szeretne tőled valamit és találkozni fog veled, ha valóban szimpatikus vagy neki. Ha nem akar vagy nem tetszenek neki a fotóid, esetleg úgy gondolja jobbat is kaphat, akkor nem fog.


Ez ennyire egyszerű, nem kell Verne Gyulának lenni.


"de egy ötletes bemutatkozás és egy kreatív beszélgetés indító szöveg nagyban tudná ellensúlyozni a rosszabb képeket is akár"


Sajnálom, de nem tudja. Egy már jó fotón, számára szimpatikus emberen dob sokat egy jó profil, de azt nem fogja átbillenteni ami neki nem elég jó.

2021. nov. 6. 18:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Ó, értem már. Akkor a fotók minőségét rontottam el. Köszi a választ!
2021. nov. 6. 21:21

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!