Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki ismerkedne? 19/l

Valaki ismerkedne? 19/l

Figyelt kérdés

Amennyiben ismerkednél, írj magadról üziben.

Rólam:

Szeretem a cicákat van egy cicám, kamilla.

Néha trollkodni is szeretek, szóval nem vagyok olyan szent.

Nem akarok gyereket.

Szeretem a rock zenét.

Kevés fiú barátom van.

Pest megyében élek


2021. nov. 3. 09:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 A kérdező kommentje:

undik vagytok.

meg az is, aki gyereket akar.

kinek kellenének ilyen 20éves taknyok, akik már 20évesen gyereket akarnak és semmi szabadságuk, meg gyakorin irogatnak? :D

volt egy 30as ember, aki szimpi volt, csak aztán nem írt vissza.

de ennyi

nagyon szutyok volt a felhozatal.

simpek.

2021. nov. 4. 18:25
 52/80 anonim válasza:
Én korodbeli vagyok(nem írtam rád) de nem kellenél, érdekes... Mondjuk mindenkinek joga van annak írni vissza akinek akar, viszont olyat állítani, hogy minden korodbelinek kellenél az eléggé túlzás, nem gondolod?
2021. nov. 4. 18:43
 53/80 anonim válasza:
Kedves kérdező úr, nagyon unatkozhatsz 🤦‍♂️
2021. nov. 4. 18:53
 54/80 anonim válasza:
Incel
2021. nov. 4. 18:55
 55/80 anonim válasza:
pedig korrekt a csaj
2021. nov. 4. 19:12
 56/80 anonim válasza:
24/f még belefér?
2021. nov. 4. 19:33
 57/80 anonim válasza:

Fogalmam sincs mit keresek itt, random találtam rá a posztodra kedves kérdező.


Nem is a gyakori lenne, ha nem ilyen kommentek lennének.

De azért nálad is vannak gondok stílusban.


"undik vagytok.


meg az is, aki gyereket akar.


kinek kellenének ilyen 20éves taknyok, akik már 20évesen gyereket akarnak és semmi szabadságuk, meg gyakorin irogatnak? :D"


Valóban undorító némely emberállat stílusa itt, de az is az, amikor köpködsz meg lenézel másokat csak azért, mert más milyen életfelfogással rendelkeznek.


Plusz mi az már, hogy 19 évesen tojáshéjjal valagadon ilyen kijelentést teszel, hogy "20 éves taknyok"

Kicsit vegyél már vissza abból a nagy mellényből.


Mindenki saját döntése mit is hogy kezd az életével, nem a te dolgod ne foglalkozz vele. Én is telibe letojom, hogy nem akarsz gyereket. Majd úgyis benő a fejed lágya és ha felnősz fog még változni a véleményed.


Meg, hogy gyakorin írogatnak, mert te hova tetted ki a kérdésedet?

Ha annyira életképtelen vagy, hogy önmagadtól találj párt és ezért a köznép segítségét kéred itt, legalább a platformot és akikhez fordultál közösséget ne kezdd már el gyalázni. Mert ha valóban így gondolod akkor fogalmam sincs mit keresel itt.

2021. nov. 5. 07:43
 58/80 anonim válasza:
Lol és még valaki odaírta, h korrekt a csaj, azt hittem a kommenteid alapján senkinek sem kellessz, de látom mégiscsak akadnak ömbecsülés nélküli vagy remémytelen emberek...
2021. nov. 5. 07:47
 59/80 anonim válasza:

49 miert hazudna aki korodbeli de nem kellenél neki? Xd Mi benned olyan pláne, hogy szerinted te kellenél az összes korodbelinek? Xd Hisz szép sem lehetsz, akkor nem itt ismerkednél hanem a valosagban találnál valakit. És okos sem vagy. Akkor miért kellenél a korodbelieknek? Mit tudsz felmutatni amiért te vagy a legjobb csaj. Mert kicsit nagy az arcod a semmire. :)

Én a normális lányokat szeretem, meg amúgysem ismerkedem neten, erre a szintre azért nem csúszok le úgy, hogy a valóságban minden ujjamra akad csaj. De neked pasi ezek szerint nem. Olyan csúnya vagy komolyan? Xd

20/F

2021. nov. 5. 08:35
 60/80 anonim válasza:

57 ott a pont!

Gyakorin irogatnak? Miért, te nem azt teszed kiscsillag? Akkor te is olyan kis takony vagy meg szánalmas, de ezt már eddig is tudtuk.😂

Amúgy meg honnan szűrted le, hogy 20 évesen azonnal gyereket akarnak? Ilyet senki nem mondott, ritka az a 20 éves aki egyből gyereket akar, főleg a férfiaknál, ők inkább már 30-on túl vállalnak gyereket. De ettől még tudhatja egy 20 éves, hogy majd akar gyereket.

De minek is magyarázok. Olyan buta vagy, hogy fel sem fogod. És azt is jól mondják, hogy tényleg elég szánalmas lehetsz ha gyakorin akarsz párt találni. Aki normális meg szép az a valóságban is talál. Ennyire nem kellesz senkinek, hogy legnagyobb elkeseredésedben itt próbálkozol? Csórim xd

Nekem lányként eszembe nem jutna ide süllyedni, hogy itt akarjak ismerkedni. De hát aki nem kell a valóságban senkinek annak nincs választása, szerencsére én nem vagyok ebben a helyzetben, élőben is vannak jelentkezőim😌

2021. nov. 5. 08:43
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!