Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan férfi, aki...

Van itt olyan férfi, aki hosszú távra tervezne és képes lenne szívemet “elrabolni”?

Figyelt kérdés

Húszas éveim közepén járok, így a hozzám leginkább közel álló korosztály passzolna a 22-32 év körüliek, de az sem baj, ha több vagy egy kicsivel, vagy kevesebb, hisz mindenki annyi, amennyinek érzi magát. :)

Jó lenne látni és találkozni, így jó lenne ha Budapest és/vagy Pest-Fejér megyében laknál.


Akit “benned keresek” valakit, akivel megoszthatom, akivel megélhetem és aki ott lehet és akinek ott lehetek én is, mint egy társ és mint egy barát is egyben.


Vannak terveim, vannak céljaim, amit szeretnék elérni, de örülnék, ha lenne aki ott lehetne Velem, mellettem. És akinél én is szintén ott lehetnék: támogatni, segíteni, meghallgatni, szeretni. Valaki, akivel boldog lehetnék és “ő” aki boldog lenne Velem, és mi akik “együtt” boldogok lennénk.



2021. nov. 3. 07:18
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Hát. Inkább nem rabolnám el a szíved mert az emberölést bűntetik
2021. nov. 3. 14:35
 22/27 anonim válasza:
Semmit sem írtál arról, hogy milyen férfira vágysz és te milyen nő vagy. Így ennek a kérdésnek jó sok felesleges kör lesz a következménye, ha bárkivel ismerkedsz, aki most itt megjelent.
2021. nov. 3. 15:07
 23/27 anonim válasza:
Ja, hogy ő nem pasi?! :D
2021. nov. 3. 15:09
 24/27 anonim válasza:
Mindenki csorgatja a nyálát, aztán lehet, hogy nem is nő a kérdező. Sok idióta van itt.
2021. nov. 3. 15:28
 25/27 anonim válasza:
Vissza nem ír, az biztos!
2021. nov. 3. 15:37
 26/27 anonim válasza:
Én elrabolom a szívedet, simán vevők rá a szervkereskedők, de nem biztos hogy szeretnéd ha kivágott bordakosárral, hiányzó szervekkel találnának meg a mocsárban :D :D :D
2021. nov. 3. 23:27
 27/27 anonim válasza:

Ismerkednél és az igaz szerelmet keresed egy hazugsággal rögtön a legelején... 👏🏼👏🏼👏🏼

Nem írod oda hogy homokos vagy, mert így többen írnak. facepalm

2021. nov. 4. 09:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!