Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nőuralmi párkapcsolat?

Nőuralmi párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Olyan, nagyjából 18-27 év közötti nőt keresek, akivel, mondhatni, a hagyományossal ellentétes felállást valósítunk meg. Ennek mértékében rugalmas vagyok, de eléggé letisztult bennem, hogy a női dominanciát kedvelem. Szeretném a barátnőmet kiszolgálni és elkényeztetni, hercegnőként bánni vele, mindeközben szívesen engedelmeskedek az utasításainak, és elfogadom, ha kordában (erényövben) tart, vagy akár meg is ver, ha úgy látja jónak. Ezt az enyhe BDSM viszonyt ágyaznám bele egy szerelmi kapcsolatba, beleértve itt a randizás és a párkapcsolat általános tényezőit.

Tudom, hogy ez nem egy szokványos társkeresés, de nem is szokványos embereknek szól. ;)


32/F



2021. nov. 1. 20:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
De azt gondolod, hogy itt fogod megtalálni? Én beillenék a képbe, de az online ismerkedést nem találom valami jónak.
2021. nov. 1. 20:43
 2/13 anonim válasza:
A kiegyensúlyozott párkapcsolat nem ilyen.
2021. nov. 1. 21:01
 3/13 anonim válasza:

Fiatal lányoknál ez elképesztően ritka, ilyet nem láttam főleg ha szerelmes.

Esetleg van hogy dominásabb de az is extrém ritka

2021. nov. 2. 05:46
 4/13 anonim válasza:

Előbb utóbb a legtöbb nő ezt akarja,ezt várja el, csak akkor már nehéz tőluk megszabadulni.


" Vigyázz mit kívánsz,mert a végén megkapod "

Jó mondás és nagyon igaz !

2021. nov. 2. 06:08
 5/13 anonim válasza:
4: én még nem tapasztaltam meg ezt, pedig jó lenne kipróbálni. 44f
2021. nov. 2. 07:22
 6/13 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok, de a 32 nálam off, túl idős hozzám, és én se szeretek online ismerkedni, pláne nem gyakorin.


Egyébként azokra jellemző inkább a domináns szerep az ágyban, akik az élet más területein nem dominálnak. Az ágyban viszont végre náluk van az irányítás. Tehát nem biztos, hogy egy hangos, szokimondó, extrovertált csajt kell keresned. Csak egy tipp. :)

2021. nov. 2. 10:09
 7/13 anonim válasza:
Az utolsónak igaza van, egy ilyen fiatal lányt ismertem és nagyon introvert volt
2021. nov. 2. 10:14
 8/13 anonim válasza:

#6


Te egy 16 éves domina vagy? :D

2021. nov. 2. 14:20
 9/13 anonim válasza:

8-as

Nem a 6-os vagyok de egy 23 éves lányhoz egy 32 éves férfi idös. Nem sok barátnöm vállalna be ilyet

2021. nov. 2. 14:42
 10/13 anonim válasza:

#9


Ez igaz, ennek ellenére elég sok ennél nagyobb korkülönbséggel is találkoztam már az oldalon, bár a fene tudja, hogy azok a sztorik tényleg igazak-e. :D


Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy a 6-os válaszoló hány éves lehet, hogy fiatalon ilyen hajlamai vannak. :D

2021. nov. 2. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!