Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek lenne kedve ismerked...

Valakinek lenne kedve ismerkedni? :)(elsősorban pasik írjanak)

Figyelt kérdés

27 éves biszexuális srác vagyok, IT-ban dolgozom de emellett nagy természetjáró és társasági ember is, szeretek eljárni barátokkal/ismerősökkel amikor csak van lehetőségem


Nyitott, érdeklődő személyiség vagyok aki hisz az őszinteségben és ugyanezt várja el a partnerétől is, gyengém az ölelkezés és az érzelmi dolgok (erősen érzelmi-központú pasi vagyok).


Egyéjszakás meg társai nem érdekelnek, számomra a testiség elsősorban egy kapcsolat keretein keresztül érdemes hogy történjen, olyan pasikkal beszélgetnék akik szintúgy nyitott személyiségűek, nem félnek szeretni és szeretve lenni és szívesen lennének hosszabb távon egy zárt meleg kapcsolatban egy olyan pasival, aki a párjáért tűzbe tenné a karját ^^



2021. nov. 1. 08:54
 1/4 anonim válasza:
Lelki szemeim előtt látom ahogy a sok lelkes/kanos pasi megnyitja a kérdést reménykedve, hogy lány írta ki, utána szembesülnek vele hogy mégsem xD
2021. nov. 1. 08:55
 2/4 anonim válasza:
Nekem lenne kedvem beszélgetni,ismerkedni,ha nem zavar,hogy 6 évvel fiatalabb vagyok;)
2021. nov. 1. 12:35
 3/4 anonim válasza:
Szia! megismernélek
2021. nov. 2. 18:53
 4/4 anonim válasza:
beszélgetni lehet :)
2021. nov. 8. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!