Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van közöttetek húszas éveiben...

Van közöttetek húszas éveiben járó max 35 éves kék szemű vagy barna szemű szőke hajú férfi ?

Figyelt kérdés

Az ideálom a barna szemű barna hajú borostás férfiak. Vagy kék szemű szőke hajú mondjuk barna szemmel is tetszenek a szőke férfiak . Én is szőke hajú vagyok és barna szemű !


Már régóta vágyom egy szőke hajú másikra eddig sosem volt. Mindig sötétebb hajú pasikkal ismerkedtem. Úgy örülnék neki ha végre ismerkedhetnék egy szőkével.


( ilyen Eminemhez hasonlóra gondolok most hirtelen nem jut eszembe más 😃)


Én 24 éves vagyok és nem szeretnék nálam fiatalabb férfival ismerkedni. Idősebbel is maximum 35 évessel . Remélem nem voltam sértő nem szeretnék az lenni.


2021. okt. 9. 22:49
1 2
 1/20 anonim válasza:
Azt bárki be tuggya festeni
2021. okt. 9. 22:51
 2/20 A kérdező kommentje:

Nem szerettem volna egyik páromat sem megkérni rá mert úgy szerettem őket ahogy vannak és eszem ágában sem volt őket megváltoztatni.


Nekem is festett szőke a hajam. Mindenki maga döntse el hogy érzi jobban magát. Csak az én kedvem miatt ne fesse be senki.

2021. okt. 9. 22:56
 3/20 anonim válasza:
Ha festett szőke vagy, az csalás.
2021. okt. 9. 22:57
 4/20 A kérdező kommentje:

Legyen csalás. Ha már itt tartunk a posztomhoz csatolom hogy nekem nem probléma a “csalás”

Festett szőke férfi is tetszik. Mindegy csak szőke legyen 🤣

2021. okt. 9. 23:04
 5/20 anonim válasza:
Felszínes vagy, mondták már?
2021. okt. 9. 23:06
 6/20 A kérdező kommentje:
Látom szeretsz kötözködni. Nekem nagyon régóta vágyam az hogy szőke hajú férfi legyen mellettem! Ha felszínes vagyon hát legyen az. Nem gondoltam arra is ki kell térjek hogy a belső dolgok is számítanak mert szerintem egy alap dolog. Arról meg ne is beszéljünk de gondolom el kerülte a figyelmed hogy írtam hogy a sötét hajú férfi is az ideálom borostával. De mindig olyan volt az összes kapcsolatom . Igaz nem volt sok kapcsolatom . De már vagyok akkor is egy szőke pasira ennyi. Nem is tudom ha te nem vagy az akkor miért akarsz mindennel belém kötni ? Vagy megsértettelek esetleg ?
2021. okt. 9. 23:13
 7/20 A kérdező kommentje:

Ne írjatok már legyszíves úgy rám hogy barna szemem van meg hajam. Nem fogok ezekre válaszolni! Esetem viszont mint írtam most szeretném az álmom végre megvalósítani ami valljuk be nem olyan könnyű mert ritkább mint a sötét hajszín. A kék szem az meg hát na. Mint a fehér holló!

Lehet írni pl mint valaki hogy miért és hogyan jött ez viszont ismerkedés céljából nem érdekel ha barna a hajad ne haragudj. Most bennem ez jött elő ennek így kellett lennie . Én pedig olyan vagyok hogy ha valamit el tervezek addig megyek még nem lesz meg. Szőke hajú kék szemű férfit keresek akinek a belső tulajdonságai is megtudnak fogni . Meg persze azért én is legyek jó neki 😃

2021. okt. 9. 23:34
 8/20 anonim válasza:
húszas éveiben járó max 35?
2021. okt. 10. 00:16
 9/20 anonim válasza:
Szőke haj, kék szem pipa de el nem tudom képzelni, hogy teljesen oké legyél :DD
2021. okt. 10. 06:55
 10/20 anonim válasza:
Aki teljesen oké, abban semmi érdekes nincs.
2021. okt. 10. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!