Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt lányok/nők, akik...

Vannak itt lányok/nők, akik még októberben is mezítláb járnak (szandál, papucs) és érdekelné őket hasonló beállítottságú férfi? (25F)

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 23:51
1 2
 1/16 anonim válasza:
ez is egy fétis? xd
2021. okt. 2. 23:54
 2/16 anonim válasza:
Marmint benn a hazban papucsban, vagy odakinn a 12-15 fokban? Igen persze, minden nő vagya egy csodas veres hugyos felfazas, aztan meddoseg. :)
2021. okt. 3. 00:01
 3/16 anonim válasza:
uristen mennyi fetises ember
2021. okt. 3. 00:12
 4/16 A kérdező kommentje:

#2 odakinn


Tök mindegy minek hívjuk, ha van itt ilyen beállítottságú lány az úgy is érzi ezt a flowt, nem kell külön magyarázni. Direkt nem is akarok mellébeszélni, mert ilyen lányt keresek. Még így is ez a leghatékonyabb módja, hogy találok itt ilyen embert, hogy tisztán leírom a vágyam, akkor is ha tudom, hogy nem feltétlen ez a legoptimálisabb társkeresési módszer.

2021. okt. 3. 00:19
 5/16 anonim válasza:
Miért te is szandálban vagy ilyenkor?
2021. okt. 3. 00:25
 6/16 anonim válasza:
Az igen, irigylem azt a csajt, akinek ilyenkor nem fázik a lába szandálban/papucsban.
2021. okt. 3. 00:27
 7/16 A kérdező kommentje:

#5 utcai papucsban

a szandált magamon nem szeretem

2021. okt. 3. 00:34
 8/16 anonim válasza:

😂😂😂Imádom a kommenteket!

#3 van egy pár.. Avagy bolond🥴


Kedves kérdező te felvennéd 10-15 fokokban és esőben a papucsot?😄 Na látod.. mi sem :) ilyen hülye kérdést😄

2021. okt. 3. 01:16
 9/16 A kérdező kommentje:

Pedig van egy pár lány, aki még felveszi. (Higgy nekem, én már csak tudom, mert elég sokat figyelem.) Nyilván kb. 0.1%

Meg van egy olyan halmaza a lányoknak, akik mutatnak felém valami féle érdeklődést. Na jó, lehet, hogy ez még kisebb is, mint 0.1%. :D

Na de abban a reményben írtam ki a kérdést, hogy ennek a 2 halmaznak a metszete nem üres halmaz. :D

Felőlem legyek bolond. Attól, hogy az vagyok, vagy bármi más, még nem tudnak megváltozni az érzéseim.

2021. okt. 3. 01:37
 10/16 anonim válasza:
A férfiak perifériás keringése sokkal jobb, mint a nőké. Tehát kezük-lábuk melegebb. A nőknek a törzse melegebb, hogy a terhességet jól ki tudják hordani. Gyakorlatilag tehát egy olyan dolgot kérsz a nőktől, ami nekik nem jó, nem egészséges és ezt te flow-nak nevezed? Remek.
2021. okt. 3. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!