Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik ilyen férfi?

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés

24-32 közötti, kedves, értelmes, spirituális, nyugodtabb jellem. Aki gondoskodó, picit magas, tud irányítani ha arra van szükség. Céltudatos, nem gázol át másokon, egyenes és őszinte. Szereti a gyerekeket, a macskákat, és szeretne majd családot.Művész lélek. Türelem, nincsenek káros szenvedélyei. Mer beszélni az érzéseiről, vágyairól. Maszkulin. Külsőleg ápolt, szakállas, sötét hajú, kék szemű 175-190 közötti. Nem túl vékony, izmosabb vagy mackósabb. De nem vékony.

Ismertek ilyet? Esetleg magadra ismertél?

Ilyen férfira vágyom, de nem vagyok biztos benne hogy létezik, szóval emiatt a kérdés.



2021. szept. 18. 18:07
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Csak a korom nem stimmel... Sajnálom.
2021. szept. 19. 07:32
 22/24 anonim válasza:

Micsoda ellentétek:

Értelmes - spirituális

Művészlélek - ne igyon!

Sötéthajú - kék szemű...

XDDD

2021. szept. 20. 06:42
 23/24 anonim válasza:

Még a sötét haj - kék szem párosítás. (Családomban vannak egy páran ilyenek.)

Ha céltudatos, akkor valószínűleg át fog gázolni másokon azokért a célokért.

Nem akarok férfigyűlölőnek tűnni, de a maszkulin férfi nem igazán beszél az érzéseiről. (Szeretem ha tudnak az érzéseikről beszélni, de legyünk, őszinték ritka párosítás.) Na meg ritkán művészlelkek.

De próbálj meg egy ilyen férfit az univerzum segítségével bevonzani. :D Meának volt egy ilyen videója, amiben arról beszélt, hogy ha beírod egy füzetbe ezeket, akkor az univerzum leszállít neked egy ilyen férfit. (De csak akkor, ha egy kedves pozitív személyiség vagy.)

2021. szept. 20. 09:53
 24/24 anonim válasza:
Két pont kivételével passzolnak a paramétereim: túl vékony vagyok, és idősebb. Úgyhogy én is szigorú leszek: eme két apró eltérés okán ne keress. :D
2021. szept. 21. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!