Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem értem még a lányokat és...

Nem értem még a lányokat és fiatal vágyok. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Vajdaságban lakók, Szabadkán koleszos vagyok és a menzán, rá néztem egy lányra, bele néztem a szemébe és ő vissza nézet, aztán pedig folyton vissza pillanatot rám, amikor meg ki mentem a menzárol követe a tekintetével hogy mere megyek közben vissza néztém rá és arra a reakciója az volt hogy el rántotta a tekintetét. Ez most mit jelent? Be jövök neki? Tudnátok segíteni?
2021. szept. 15. 10:48
 1/4 anonim válasza:

Zavarba jött amiért megláttad, hogy néz.

Vagy tetszel neki, vagy volt rajtad valami ami felkeltette a figyelmét. Pl bandás póló, rosszabb esetben valami negatív dolog.

2021. szept. 15. 10:55
 2/4 anonim válasza:
Sokan félreértik a szemezés dolgot. Nálam pl csomószor volt hogy elkezdett bámulni egy srác és én csak azt néztem mi a fenének bámult. Tovább bámult, engem idegesített és csak azért pillantottam rá, hogy ez az idióta még mindig engem néz-e. Szóval ha nem társul hozzá mosoly akkor az nem szemezés :D
2021. szept. 15. 12:44
 3/4 anonim válasza:
Szerintem minden ember ugyanazért csinálhatja ezt, nemtől függetlenül.
2021. szept. 15. 13:19
 4/4 anonim válasza:
Na, bejössz neki? Kiderült?
2022. márc. 20. 23:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!