Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Két gyerekes nőként hol...

Két gyerekes nőként hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Vagy esélyem sincs már komoly kapcsolatra?

33 éves vagyok, a gyerekek 10 és 3 évesek. Apuka nincs a képben, nem is látogatja őket.


2021. jún. 12. 21:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim válasza:

#39 Ezt egy szóból sikerült ki következtetni?

Ha már itt,el ítéled az embert mi lesz később?

Minden apró félreértelmezett szónál ilyen leszel? Ha igen az elég szomorú.

Ha valaki szeretne a másikkal beszélni,akarok egy idő után válaszolni is fog,lehet hogy én csinálom rosszul,akár kivel is beszélgettem életem során mindenkinek válaszoltam.

2021. jún. 13. 15:10
 42/61 anonim válasza:

Lehet hogy veled lesz a gond.

Valyon miért vagy egyedül?..

2021. jún. 13. 15:14
 43/61 A kérdező kommentje:

Hát az biztos, hogy többször átgondolom, hogy kit engedek be az életembe.

Nem erről az oldalról fogok ismeretlen emberrel összejönni.

2021. jún. 13. 15:16
 44/61 A kérdező kommentje:
Nem tartazok magyarázattal senkinek, hogy miért hagytam el a gyerekek apját.
2021. jún. 13. 15:17
 45/61 A kérdező kommentje:
Mellesleg, nem hiszem, hogy én vagyok az országban az egyetlen akinek nincs párja.
2021. jún. 13. 15:17
 46/61 anonim válasza:

#43 Na látod,esélyt sem adsz az embernek itt,ezekután hogy higyen benned az ember?

Ezért mondtam a facebookot,de látom ennek így tényleg nincs értelme,ha marakodni szeretnél hívd fel a volt férjedet,őt már úgy is ismered,tudod mire számíthatsz.

2021. jún. 13. 15:30
 47/61 anonim válasza:

Nincs azzal baj hogy többször átgondolod,kit engedsz be az életedbe,személyesen tényleg jobb ismerkedni,de hogy szeretnél oda el jutni ha nem vagy hajlandó érte tenni?

De így ismeretlenül is találkozhatunk Vácon a fő téren,ez így jobb?

2021. jún. 13. 15:37
 48/61 A kérdező kommentje:
47-es,igen valami ilyesmire gondoltam pont.
2021. jún. 13. 15:40
 49/61 anonim válasza:

És hogyan fogjuk megismerni egymást?


Mi van ha csalódás ér téged?

Kicsit sem ismerjük egymást,mielőtt oda mennék jobb lenne kicsit beszélgetünk,megismernünk egymást.

Miért félasz annyira a facebookos beszélgetéstől?

Nem vagyunk már gyerekek,ha facebookon kicsit beszélgetünk,megismerjük egymást után fogjuk tudni hogy szeretnénk e találkozni?

2021. jún. 13. 15:57
 50/61 anonim válasza:
Ha itt valaki jogosan huzhatja a száját az az lesz aki azt hiszi h normális vagy, majd jól pofára esik amikor kijön a valódi jellemed, amit itt tolsz. Bazira megvagy keseredve.
2021. jún. 13. 16:10
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!