Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol találahtanám meg a csöndes...

Hol találahtanám meg a csöndes, nyugis párom?

Figyelt kérdés

Szimplán csak jó lenne valaki, akivel együtt tudnék zenét hallgatni esténként, sorozatozni, világmegváltó beszélgetéseket folytani egy pohár bor mellett.


Akivel hétvégente elmehetnék kirándulni, vonatozni, cukrászdába sütizni, vagy egy ritkán hallgatott együttes koncertjére.


._.


2021. jún. 7. 23:28
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
A kecske inkább fűvezik, mintsem borozik!
2021. jún. 8. 04:20
 12/31 anonim válasza:

Én eddig úgy tudtam, hogy az alkohol és a csöndes, nyugodt természetű ember az két külön fogalom - legalábbis élettapasztalataim alapján.


Az alkohol öl, butít, nyomorba dönt. Eddig minden rokonom "kivetkőzött" magából alkohol fogyasztásának hatására.


Én a cukrászdába járással is vigyáznék, mert a sok édesség árthat bizonyos értelemben. Nemcsak a testalkatnak, hanem a fogaknak is.


Sok sikert kívánok a társkereséshez Kérdező!

2021. jún. 8. 06:54
 13/31 anonim válasza:

12-es:

Már miért ne akarna egy csöndes, nyugodt természetű néha napján egy-egy pohár bor mellett beszélgetni? Szerintem abszolút nem zárja ki a kettő egymást.


A cukrászda meg gondolom olyan max heti egy alkalom lenne, ami nem sok. Mégiscsak néha ki kell mozdulni, nem lehet mindig otthon lenni - bármennyire is introvertált valaki. Most persze, lehet vitatkozni, hogy testalkatnak meg fogaknak nem jó, de nem hinném, hogy napi szinten 3x művelnék ezt.

2021. jún. 8. 07:17
 14/31 anonim válasza:

Ha lány vagy, akkor elég volt kiírnod ezt a kérdést, és máris 30 hapsi közül válogathatsz... Lerohannak privátban annak reményében, hogy megdughatnak...

Ha fiú vagy, akkor meg csak trollok fognak neked írni, a lányok meg unalmasnak találnak...

2021. jún. 8. 09:56
 15/31 anonim válasza:
Jól hangzik, de szerintem a magunkfajták kezdenek kihalni.
2021. jún. 8. 11:35
 16/31 anonim válasza:
Hát a hármas nekem is megérne egy privátot. xD
2021. jún. 8. 12:03
 17/31 anonim válasza:

#11

Számomra ezért is lenne különleges. Nem hétköznapi kecske lenne, hanem valóban egyedi, aki tudja mi az ami igazán élvezetes az életben. Pl egy jó bor, vagy egy nyugodt bújós sorozatnézés, esetleg egy kellemes beszélgetés. Valamint lássuk be, ha tényleg jó az a bor, akkor ezek simán hozhatók.


#8

Ha a pasid nem egy idióta, akkor ne hagyd el értem.

2021. jún. 8. 12:14
 18/31 anonim válasza:
#17: 8. vagyok, ha idióta lenne, akkor nem lenne a pasim :) Neki is remek humora van, szerencsére, de a tiéd előtt is megemelném a kalapom, ha lenne. Szorítok neked, hogy találj olyan lányt, aki kellőképpen értékeli!
2021. jún. 8. 12:21
 19/31 anonim válasza:
Akarod mondani: kecskét találjon! :)
2021. jún. 8. 12:37
 20/31 anonim válasza:

#19


Lány lenne a cél, ezért írta azt. De "ha nincs ló, jó a szamár is" elven egy nőstény kecske is jó lenne már, lásd #17 válasz szempontjait.

2021. jún. 8. 12:43
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!