Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok lenne kedve valakinek...

Lányok lenne kedve valakinek ismerkedni Budapesten 31 F ?

Figyelt kérdés

Én: 185 magas / 80 kg / kék szem / barna haj / szeretek igényesen öltözködni / egyedül élek saját lakásban / eredetileg vidéki , de 13 éve Pesten lakok / nem iszok / nem cigizek / pénzügyesként dolgozok - nyilván képet küldök annak akit érdekelne :)


Te: Ne legyél nálam magasabb, mert furán mutatnál magassarkúban :D testsúly az relatív, de lehetőleg ne legyél anorexiás, de azért naaaaaagyon husi se, lehetőleg ne cigizz (bár ez alkuképes esetleg :D ) ne legyen gyereked (mert még én is szeretnék, tehát ha te nem akkor az megint sajnos nem nyerő:O ) ne tarts háziállatokat lehetőleg és végül de nem utolsósorban a távkapcsolatot nem preferálom, tehát nekem a heti 1 napnál több együtt töltött idő kell egy kapcsolatban (mondjuk egy óra utazás még nem távkapcsolat :D) Illetve a nálam idősebbeket se zárom ki, mondjuk +5 év :)


Nem jó egyedül, a fun dolgokat így vagy úgy de jobb nem egyedül csinálni - squash/séta/mozi/kirándulás/társasozás/beülni valahova/étterem/filmezős , tv nézős esték/ hosszú beszélgetések....



2021. máj. 24. 11:31
 1/3 anonim válasza:
Jó sok csaj írt
2021. máj. 24. 13:03
 2/3 anonim válasza:

A "ne tarts háziáállatot" résznél elbuktam. :)

Egyébként nagyon szépen össze szedett bemutatkozás volt.

2021. máj. 25. 19:26
 3/3 anonim válasza:
mégis mit képzelsz
2021. jún. 9. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!