Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy próbát megér, nem?

Egy próbát megér, nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval ismerkedni szeretnék, bár tudom hogy itt nem nagy a sikerarány, de hátha... ki tudja 😀

Ismerkednék elsősorban lányokkal, de fiúk sincsenek kizárva CSAK haverkodás céljából, esetlegesen ivócimborák jelentkezését is várom.

Aki vagyok: 27 éves férfi vagyok, 190/80, barna haj/szem, Budapesten élek, boltvezetőként dolgozom, de emellett van szabadidőm is, amit szeretnék értékesen eltölteni, de mivel a barátaim az idő múlásával elkoptak, így nem nagyon van kivel :/

Igazából sok minden érdekel és sok témára nyitott is vagyok, majd hogy nem mindenről el tudok beszélgetni. Nagy meme fan vagyok, ugyanakkor szeretem az elméleti fizikával kapcsolatos "filozofálós" kérdéseket is, tehát elég széles a paletta nálam :D

Szabadidőmben általában sportolok, leginkább úszni szeretek, ami most a jelenlegi helyzet miatt kimaradt, de lassan remélhetőleg visszatérhetek a medencébe, ha enyhülnek a korlátozások. Szeretek sorozatozni, "kockulni" is szoktam, bár már egyre ritkábban, illetve ha az időm úgy engedi, olvasni is.

Egyedül ami ténylegesen hiányzik az életemből az a szocializálódás, úgy hogy ehhez keresek megfelelő partnereket, akik nem tűnnek el 2-3 levélváltás után, és lehet tartalmasan beszélgetni velük, esetleg a későbbiek folyamán találkozni is ha megvan a kölcsönös szimpátia.

Én nem vagyok az a "smalltalkolós" fajta, tehát nem fogom megkérdezni hogy "mizu, hogy vagy?" "Milyen napod volt?" stb. Azt szeretem ha egy beszélgetés elindul és kötetlenül halad a maga útján, mindenféle "awkward" pillanat nélkül.

Szóval, ha úgy érzed, hogy kedved van a fentebb leírtakhoz, írj nyugodtan és beszélgessünk ;)

Ha esetleg nem válaszolnék privát üzenetre, akkor lehet nem voltam fent, illetve csak limitált számú üzenetre tudok válaszolni egyidőben, szóval egy kis türelmet kérek ilyenkor :)

Köszi, ha elolvastad! ;)



2021. máj. 22. 22:53
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem, de sok sikert!
2021. máj. 22. 23:22
 2/5 anonim válasza:

Nekem írhatsz ha gondolod

Én is szeretem a tartalmas beszélgetéseket

18/L

2021. máj. 22. 23:31
 3/5 anonim válasza:
Hát, én speciel nem keresek társat, de egy hatalmas pacsit érdemelsz :) Öröm látni, hogy valaki rendesen be tud mutatkozni és nem csak valami "szia, 19 vok, írj" kaliberű dolgot nyom itt le.
2021. máj. 23. 06:27
 4/5 anonim válasza:
Ha gondolod írhatsz, én is jobban preferálom a tartalmas beszélgetéseket, és jól esne egy kis társaság.
2021. máj. 23. 09:59
 5/5 anonim válasza:
Awkward pillanat... jaj... de azért sok sikert, szerintem a "való életben" is tudnál ismerkedni.
2021. máj. 24. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!