Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan leszbikus lány,...

Van itt olyan leszbikus lány, akinek lenne kedve értelmes, tartalmas beszélgetéseket folytatni egy szintén leszbikus lánnyal?

Figyelt kérdés

Túl nagy kritériumokat nem tűzök ki. Legyél értelmes, érdeklődő beszélgetőpartner és én már boldog leszek.


Leginkább 22-28 közötti lányoknak szól a kérdés, de ha a fentebbieknek megfelelsz, a korod fog legkevésbé érdekelni.


Fiúk/férfiak ne írjanak kérem, van elég barátom/haverom közülük.



2021. ápr. 15. 13:11
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Zavar nagyon is, egyre kevesebb heteró lány az azt jelenti hogy egyre kevesebb van aki a párunk lehet
2021. ápr. 15. 16:11
 12/21 A kérdező kommentje:
Szerinted az én hibámból nem jut neked barátnő? Ennyi erővel a többi fickót is utálhatnád, ők az igazi vetélytársaid. Vagy lehet mindjárt kilyukadunk oda, hogy “minden nő k.rva, a leszbik duplán is”?:)
2021. ápr. 15. 16:15
 13/21 anonim válasza:

#11

Nem véletlen hogy ennyi a leszbikus/biszex lány..

Egy női test eleve sokkal szebb/vonzóbb mint egy férfié, de ez a legkevesebb, az átlag férfi mentalitás borzasztó, ez itt a legnagyobb probléma. De nem akarok általánosítani

2021. ápr. 15. 16:24
 14/21 anonim válasza:

Miért lett törölve a válaszom? Mármint én voltam az első, aki pozitív választ adott a kérdésre..


Nem értem, miért kell ennyire veszekedősnek lenni. Egyszerű, meglátod, hogy a kérdés lányoknak szól, ráadásul leszbikus lányoknak és onnantól ignorálod, nem foglalkozol vele, nem elkezdesz vitát szítani, szimplán figyelmen kívül hagyod, mint nem neked szóló kérdés

A heteró nők közül sem jön be mindegyiknek minden férfi, kinek mi tetszik, tehát nekik sem mind jönnél be, miért baj az ha két nő egymással találja meg a boldogságot? Titeket ez miért zavar?

Egyszerűen nem értem...


Na mindegy, lányok ha van valakinek kedve beszélgetni, ismerkedni írjon nyugodtan, nem harapok :)

2021. ápr. 15. 16:53
 15/21 anonim válasza:
28 vagyok, nekem lenne kedvem.
2021. ápr. 15. 18:03
 16/21 anonim válasza:
Én szívesen ismerkednék 😊
2021. ápr. 16. 09:40
 17/21 anonim válasza:
Nekem is lenne kedvem! Szívesen barátkoznék! (23 L)
2021. ápr. 17. 00:47
 18/21 anonim válasza:
21 éves vagyok, írhatsz
2021. ápr. 17. 14:27
 19/21 anonim válasza:
Nekem is lenne kedvem, bár úgy látom, sorba kell állni. :)
2021. ápr. 18. 22:10
 20/21 anonim válasza:
Nekem is írhatsz. :)
2021. ápr. 26. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!