Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen társkereső oldalt...

Milyen társkereső oldalt ajánlotok Badoon és Tinderen kívül?

Figyelt kérdés

Sajnos egyik alkalmazást sem nagyon szeretem, s most nem lehet máshol ismerkedni.

Nagyon köszönöm a válaszokat!

22F


2021. ápr. 6. 15:48
 1/6 anonim válasza:
Mindegyik ugyanolyan szar
2021. ápr. 6. 15:51
 2/6 anonim válasza:
Egyiket sem.
2021. ápr. 6. 16:05
 3/6 anonim válasza:
Facebookos társkereső jelenleg még új, tiszta. De itt se fogsz senkit találni, ahogy én se sajnos.
2021. ápr. 6. 16:07
 4/6 anonim válasza:

Az a jó társkereső, amit sokan használnak.


Tinder messze a legjobb, itthon a Badoo-t is használják sokan, de többnyire furcsa emberekkel találkoztam ott csak.


Rengeteg külföldön sikeres, de itthon használható társkereső van.


Szimplán azért, mert kb senki sem használja.


Pl.: Happn-t régen kipróbáltam. Rettenetesen jó az alapj ötlete, hogy csak olyan embereket mutat, akikkel megfelelő távolságban elhaladtál, csak ha ne Budapest belvárosában van, senkit sem mutat.


Ha a belvárosban vagy kb mutat 30-40 embert, akik közül 10 ember aki neked megfelelő korú és azok közül kb 1 aki tetszik is.


Akinek a profiljáról meg kiderül, hogy kb 3 hónapja inaktív, így ha rá írsz sem lesz semmi.


Szóval a lényeg az, hogy sokan használják...

2021. ápr. 6. 16:16
 5/6 anonim válasza:

randivonal


de egyik kutya, másik eb

2021. ápr. 6. 16:26
 6/6 anonim válasza:

Szívem szerint egyiket sem tudom ajánlani, de ugyanakkor, minél több appon vagy fent, annál nagyobb eséllyel találod meg azt akit keresel, persze garanciát egyik sem ad. Szóval egyetértek a #4-essel, minél többen használják, annál "jobb". A lényeg, hogy legyen energiád és kitartásod, és ne legyenek hatalmas reményeid egyik alkalmazással kapcsolatban sem, mert sajnos az emberek milyensége ott is le tud szívni az életről is.

Pár példa app: Tinder, badoo, bumble, facebook dating.


26/F


#4 Te férfiként, vagy nőként tapasztaltad ezt?

2021. ápr. 6. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!