Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kedves lányok, lenne kedvetek...

Kedves lányok, lenne kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne kedvetek ismerkedni egy 23 éves fiúval?

Tudom, hogy nem sok esély van rá, de hátha. Kicsit rossz érzés, hogy nincs egy olyan személy az életemben akivel foglalkozhatok, akit szerethetek. Nem perverzkedni akarok, nem érdekel aklalmi. Csak olyanok írjanak akik hosszú távú kapcsolaton gondolkoznak.



2021. febr. 14. 20:58
 1/8 anonim válasza:
Valaki írjon már neki
2021. febr. 14. 21:03
 2/8 anonim válasza:
Rólad mit lehet tudni?
2021. febr. 14. 21:12
 3/8 anonim válasza:
Én 21 évesen írtam ki elöszőr kérdést és már 28 vagyok és még mindig nincs barátnőm? Szerinted? Most jutott el odáig az ötlet hogy talán bekéen iratkozni táncra még ha utálok is táncolni de legalább lehetsz partnere egy csajnak meg sok lány jár táncolni és sokkal könnyebb úgy az ismerkedés. CSak azt bánom hogy ez korábban nem jutott eszembe.
2021. febr. 14. 21:13
 4/8 anonim válasza:
En
2021. febr. 14. 21:15
 5/8 anonim válasza:
Én nyitott vagyok mindenre.*
2021. febr. 14. 21:15
 6/8 A kérdező kommentje:

#2


Bármit amit kérdeznek tőlem.



#3

Nálam azért nem ilyen siralmas a helyzet. Csak úgy ahogy válogatok is és ez a baj. Tényleg nem érdekelnek alkalmik, ha tudom hogy egy lány "olyan" akkor ő nem érdekel már. Oké, tényleg fontos a szex is egy kapcsolatban. De ne az legyen már a mérvadó és ne azért legyek együtt egy lánnyal. Ha benne lennék ilyenekben mindíg találhatnék valakit, de így macerásabb. Sajnos én tényleg csak komoly kapcsolatba megyek bele. Jó, nyílván az elején ezt nem lehet tudni, de ha a másik nem azt keres akkor nincs is miről beszélni.

2021. febr. 14. 21:19
 7/8 anonim válasza:
Lányok, nekem is írhattok ha van kedvetek. 20f
2021. febr. 14. 21:30
 8/8 anonim válasza:
Hova valósi vagy?
2021. febr. 18. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!