Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt focit kedvelő lány...

Van itt focit kedvelő lány aki ismerkedne?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 19:57
 1/10 anonim válasza:
Nincs
2021. febr. 8. 20:03
 2/10 anonim válasza:
Én nem vagyok az. Nem kedvelem a focit.
2021. febr. 8. 20:24
 3/10 anonim válasza:
#1 vicces akartal lenni, de besultel kistacsko, ugyanis en tobb ilyen lannyal is beszeltem mar itt.
2021. febr. 8. 20:39
 4/10 anonim válasza:
#3 hűha, akkor már téged nem is lehet tegezni. Nagy császár vagy, csak így tovább ;)
2021. febr. 8. 21:18
 5/10 anonim válasza:
én inkább a focistákat szeretem, majdnem minden focista bejön, de értek ezáltal a focihoz is kicsit :)))
2021. febr. 9. 01:14
 6/10 anonim válasza:
#4: azert te is nagymenonek erzed magad, hogy csak ugy odarofogod az ilyen kerdesek ala, hogy "nincs". Probalj meg baratokat szerezni es akkor nem itt kell majd trollkodnod minden nap😉 de eletet is szerezhetnel magadnak te bohoc.
2021. febr. 9. 07:24
 7/10 anonim válasza:
Egyetértek, bár a bohóc helyett tudnék egy másik b betűs szót
2021. febr. 9. 08:35
 8/10 anonim válasza:

Csak egyet? Akkor fejleszd a tudástárad!!!négynégy

#3 te nagyon tudod, hogy nincsenek barátaim, illetve életem sincs :(

Ha már ennyire tudsz mindent, mond már meg légyszi a kövi lottószámokat, hogy a kövi munkahelyem a buszpálya vagy vonatállomás közelében lesz-e, milyen rankba fogok végezni idén lolba, meddig fog még tartani a kapcsolatom az asszonnyal, meddig fog tartani a gyerekkori barátságom(jelenleg közel 18 éve tart már)

Mikor sikerül majd házat vennem?

Hol fogok élni?

Köszönöm szépen, örülök, hogy segítesz ;)

2021. febr. 9. 16:42
 9/10 anonim válasza:
Hiába bővíteném a tudásomat, úgyse írhatnám le itt mert azonnal törölnék.
2021. febr. 9. 17:11
 10/10 anonim válasza:
Hát az a baj hogy én a focihoz nem nagyon értek, tudok egypár nevét és ennyi, de a kézilabdát szeretem (nem űztem) csak tv-be nézem, legfőképp a kedvenc csaptomat..
2021. febr. 13. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!