Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok valakinek van kedve...

Hogyisvanez2.0 kérdése:

Lányok valakinek van kedve ismerkedni? (Kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

26 éves Nyíregyházi srác vagyok. Jelenleg szingli, de vigyázzatok mert szinte sorban állnak a lányok a kegyeimért :) Természetesen ezért írom ezt a kérdést ide :D

Nos, pár szó rólam, dolgozok már sok sok éve, de mellette Egyetemre is járok, és ha a kettő mellett akad egy kis szabad időm akkor szívesen olvasok, zenét hallgatok, szeretek a természetben lenni, persze csak "este 8 és reggel 5 között", merthát igazi rosszfiú vagyok :D

Többet nem is írnék most magamról, mert még megfekszi a pocitokat a sok infó :)

Ha felkeltettem az érdeklődést :) és nem 16.476 km-re laksz, írj bátran :) tudok vizuális élményt is küldeni az olvasottakhoz, hogy teljes legyen a szolgáltatás :D


2020. dec. 30. 19:15
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Küldhetsz képet nekem is ha nem baj, hogy kicsit idősebb vagyok. 29/N
2020. dec. 31. 09:26
 32/34 anonim válasza:
Küldheted nekem is, ha még aktuális.
2021. jan. 1. 12:02
 33/34 anonim válasza:
Én is kérek, 23 N 😊🤗
2021. jan. 1. 15:54
 34/34 A kérdező kommentje:

A kérdező van rajta igen :) sajnos ilyen a világ :)

Se baj valóban ez volnék én, bár szerintem napiszarra nem feltétlenül való :) de ahogy érzitek

2021. jan. 1. 16:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!