Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ezen az oldalon lehet ismerked...

Ezen az oldalon lehet ismerkedni fiatal lányokkal?

Figyelt kérdés

Mert ha lehet én szívesen ismerkednék.

(eddig még nem láttam rá példát.)


2020. dec. 11. 12:43
 1/6 anonim válasza:
szerintem alapvetően elmebeteg barmokat találsz a kérdezett oldalon.
2020. dec. 11. 12:50
 2/6 anonim válasza:
Te hány éves vagy?
2020. dec. 11. 13:06
 3/6 anonim válasza:

Mit jelent a "fiatal"

Vannak fiatal lányok, pl én 23 vagyok, nekem a 16 éves is fiatal. Ha már vagy 50-55 éseves, akkor akár neked a 23 éves is fiatal lehet.

De az is lehet, hogy még 16 éves vagy és korodbeliekre gondolsz, vagy még annyi se vagy és úgy gondolsz korodbeliekre vagy úgy gondolod a tőled fiatalabbakat, pl 8 éveseket...

Esetleg 50 éves vagy és úgy ismerkednél 16 év alattiakkal.



Itt azért felhívnám a lányok figyelmét az internet veszélyeire is. Én is írtam, hogy 23 vagyok, de ugye ez is vagy igaz vagy nem. Itt mindenki azt mond amit akar... Mint ahogy a 16 év alattiak is írhatják magukat 16 évesnek vagy idősebbnek, úgy írhatják a pedofilok is magukat 18 évesnek vagy fiatalabbnak.

2020. dec. 11. 13:07
 4/6 anonim válasza:
Lehetőség van rá, csak ne csodálkozz, ha a fiatal lányok nem akarnak veled ismerkedni
2020. dec. 11. 13:07
 5/6 anonim válasza:
Írj ha gondolod...
2020. dec. 11. 21:38
 6/6 anonim válasza:

#3 Vagyok.

Csak jelezném, hogy nem vagyok lány. Nem írtam hogy lány vagyok nem értem miért kell privátokkal bombázni. Itt ennyire kivannak éhezve a kanok, hogy már minden mindegy?? Ennyire írnak rá sorban mindenkire?? Az ilyeneknek egyáltalán van élete, hogy nem elég, hogy itt akarnak ismerkedni, de úgy hogy azt se tudják nőre vagy fiúra írnak rá, esetleg hány éves vagy valami.


Meg itt jön az is amit mondtam, hogy nem tudod kivel beszélsz...

2020. dec. 12. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!