Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Neten miért nem tudok senkit...

Neten miért nem tudok senkit sem találni? Még csak sima beszélgetésre sem.

Figyelt kérdés

Még sosem volt normális kapcsolatom. Nem tudom mi az oka annak hogy nekem nem sikerül megismernem neten egy lányt sem. De már nagyon meg szeretném tudni az hogy milyen egy lányt igazán szeretni (sosem volt még benne részem). Meg őszintén beszélgetni vele, törődni a lelkével:)

Nem értem hogy én nekem miért ilyen nehéz párt találni, másokknak olyan könnyen összejön még akkor is amikor nem is keresnek. Én meg már évek óta próbálkozom, de csak irgatásra sem találok senkit.


2020. szept. 1. 21:04
 1/4 anonim válasza:
Ne hisztizz!
2020. szept. 1. 21:30
 2/4 Era50 válasza:
Sztem azért mert normális beszélgetésre nem vágyik az emberek többsége. A legtöbb válaszból is ez derül ki. Pedig meglátásom szerint tele van az országunk magányos, társtalan fiatalokkal, akik valamiért nem találnak egymáshoz utat. Ha valaki nem nagy társasági ember nincs tele haverokkal, nagyon nehezen talál magának kapcsolatot. Én már azon nem csodálkozom h 50 felett szinte esélytelen normális párkapcsolatot találni, de őszintén sajnálom azokat a fiatalokat, akik évek óta magányosan élnek. Sajnos ez manapság nagyon gyakori. De azért ne add fel, előbb-utóbb rátalálsz arra akit keresel, sok sikert Neked
2020. szept. 1. 22:01
 3/4 anonim válasza:
Hát nem tudom, igaz én nem itt keresgettem, de levelezőpartnerem van lány is több jelenleg is akikkel már évek óta levelezünk. Jó mondjuk én alapból sem barátnőt kerestem, csak valami miatt a lányok jobban vevők a hosszú távú levelezésre, beszélgetésre.
2020. szept. 2. 05:05
 4/4 anonim válasza:
Valószínűleg unalmas vagy, vagy túl nyálas, vagy modoros.
2020. szept. 2. 06:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!