Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt is érdemes próbát tennem?...

Itt is érdemes próbát tennem? Vannak jó tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, hogy ez is egy csatorna, sosem lehet tudni. Aki akar, írjon privátot, a további paraméterek ismeretében:


F31

Budapest

182 cm

70 kg, vékony, szálkás testalkat, de sportos.

Barna haj, barna szem - általában jóképűnek mondott

Intelligens, jól kommunikáló


2020. aug. 3. 12:28
 1/5 anonim válasza:
Volt már sikerem vele. De azt sem árt leírni hogy te milyen embert keresel, mi a cél?
2020. aug. 3. 12:59
 2/5 A kérdező kommentje:

Ismerkedés, majd ahogyan alakul. Nem kedvelem, amikor valaki nagyon előre meghatározza, hogy ő csak kötetlen kapcsolatot vagy nagyon komolyat keres. Ez függ a másik embertől is, nekem írta sokszor felül az élet az előre meghatározott kritériumokat.


Egyébként talán egyértelmű, de azért érdemes kiírnom, hogy heteroszexuális vagyok, így nyilván nővel ismerkednék inkább, Budapestről, 25-35 év kor között. A táv dolgokban nem igazán hiszek.

2020. aug. 3. 13:10
 3/5 anonim válasza:
Volt már itt sikerem, de nem így, hanem úgy, hogy együtt trollkodtunk egy kérdés alatt, aztán kapcsolat lett belőle. :)
2020. aug. 3. 13:42
 4/5 anonim válasza:

Miért pont itt akarsz ismerkedni? Itt sok a nem normális emberke...


Azok alapján, amiket írtál magadról akárhol (élőben is) sok esélyed lenne.

2020. aug. 3. 18:48
 5/5 anonim válasza:

Én is ismerkedtem már itt. 3 lánnyal is, barátság lett belőle. Bár eleve nem is akartam többet, ez volt a cél.

30F

2020. aug. 4. 00:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!