Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Videohívásokból mennyire...

Videohívásokból mennyire lehet megismerni egymást?

Figyelt kérdés
Ha sűrűn hívják egymást mennyire lehet eldönteni hogy élőben is működni fog a dolog?

2020. júl. 24. 14:52
 1/7 anonim válasza:
Barátkozni simán lehet, párkapcsolatot nem.
2020. júl. 24. 15:02
 2/7 anonim válasza:
Legtöbb emberrel csak előben működik a dolog.
2020. júl. 24. 15:02
 3/7 anonim válasza:
Mi párommal videóhívásokkal kezdtük a távolság miatt. Kiismerhető a másik fél, de valóban az élő kontakt a legjobb.
2020. júl. 24. 15:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolso. Mennyire volt mas eloben?
2020. júl. 24. 15:10
 5/7 anonim válasza:

3 vagyok

Hát azért másabb volt:D Ugye az ember azért nem olyan, mint a kamerákon keresztül. Iszonyat jó volt látni és végre így teljes valójában érezni. Amúgy ha egy beszélgetés megy többszöri alkalommal is vidin, akkor szerintem élőben semmi gond nem lehet.

2020. júl. 24. 15:12
 6/7 anonim válasza:

Attól függ mennyire sötétíti be a képernyőt. Én volt hogy találkoztam olyan sráccal akivel előtte videón kellett beszélnem kb 2-szer, és élőben sokkal rosszabb volt a külseje, a videón árnyékos volt a feje és ráadásul nem látszott hogy ilyen mitugrász mozgása van.

De volt akivel beszéltem videón és hasonló volt élőben is.

2020. júl. 25. 09:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Tiszta a kameraban, hat igen a mozgasat azt nem latom...
2020. júl. 26. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!