Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan lány aki ismerkedne...

Van olyan lány aki ismerkedne egy olyan fiúval akinek nem volt még barátnője? 23F

Figyelt kérdés

Kicsit hátránynak érzem ezt, mert mindenhol előny a tapasztalat. Meg úgy érzem hogy valami kimaradt.

Viszont még van esélyem arra hogy az első barátnőm legyen kesőbb a feleségem, aminek örülnék mert engem nem vonz az hogy sok lányt hülyítsek, és sok barátnőm legyen az évek alatt.


2020. júl. 17. 21:11
 1/9 anonim válasza:

Szerintem nem indulsz hátrányból, hát valamennyi esély biztos van rá hogy az első barátnőd legyen majd a feleséged is..

/L

2020. júl. 17. 21:22
 2/9 anonim válasza:
Persze, hogy van csak ne mondd el egyiknek sem az első randin, hogy el akarod venni.
2020. júl. 17. 22:09
 3/9 anonim válasza:

Bárki ismerkedne olyan fiúval akinek még nem volt tapasztalata, ez nem hátrány. Sőt, pasik közül legtöbb szerintem már legalább egy csajnak elvette a szüzességet, és nem hiszem, hogy ez akkora gond lett volna nekik. :D

A kérdés inkább az, miért vagy szűz 23 évesen? Okanak kell lennei, 23 evesen mar nem indok az, hogy még nem volt alkalmad. Vagy csak barátnőd nem volt? Ha csak ennyi, akkor az meg ugyan mindegy.

2020. júl. 17. 22:12
 4/9 anonim válasza:

De cukii^^

Ijesztően hasonlítasz Ted Mosbyra:DDD

2020. júl. 17. 22:34
 5/9 anonim válasza:
Neki bejött...többé kevésbé❤️
2020. júl. 17. 22:34
 6/9 anonim válasza:
#4 jah, csak Ted Mosby eléggé sok lányt felszedett mielőtt megtalalta az igazit (Robin).
2020. júl. 18. 10:23
 7/9 anonim válasza:
Én a helyedben leszedném a spoilert👀
2020. júl. 18. 20:35
 8/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem hátrány, szerintem vannak olyan lányok, akik így különlegesebbnek is éreznék magukat:) 19/L
2020. júl. 18. 22:37
 9/9 anonim válasza:

Az, hogy még nem volt barátnője, nem jelenti feltétlenül azt, hogy szűz. Én is első barátnője vagyok a barátomnak, de előttem volt már lánnyal. Szóval szex terén nem vagyunk elsők egymásnak, de mindkettőnknek első komoly kapcsolata, és ez nem zavar. Valamikor el kell kezdeni :)

De az se nagy baj ennyi idősen, ha még szűz vagy, úgyis belejössz, a jó szex a figyelmességen múlik, és amúgy is minden partner más, össze kell csiszolódni.

Szóval azt mondom, ennyi idősen nem baj ez, az a lényeg, hogy egyébként legyél normális, legyenek barátaid, szociális életed. Bizonytalanabb lányoknál külön előny lehet, hogy nincs a képben ex.

2020. júl. 23. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!