Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen ha beállitom hogy...

Tinderen ha beállitom hogy mindenkit lássak miért kezdenek férifak lajkolgatni?

Figyelt kérdés

Honnan tudják, hogy nekem mi van beállitva, eddig nem jelentem meg nekik?

Tegnap este a nők megjelenitéséről átállitottam a tindert mindenkire. Szóval mindnekit mutat. Elfogytak az emberek ezzel a módszerrel pedig több lány jelenik meg. De miért kezdtek férfiak szuperlajkolni engem?



2020. júl. 5. 16:45
 1/6 anonim válasza:
Mindekit mutat, ÉS mindenkinek is megmutat. Tedd vissza a nőkre, és csak akkor nekik fog megmutatni téged is. Így viszont a melegek is látnak és lájkolgatnak téged, fuj.
2020. júl. 5. 16:51
 2/6 anonim válasza:
Annak látszol aki téged is érdekel. Ha a pasikat is bejelölted onnantól lát az összes olyan férfi aki férfit keres
2020. júl. 5. 16:52
 3/6 anonim válasza:
Mert akkora a tulkinalat hogy elobb talalsz csavot mint csajt:D
2020. júl. 5. 17:29
 4/6 A kérdező kommentje:

Amugy totál igaz

egy ejszaka alatt siman 30 ferfi jobbra húzott.

Lanyoktol meg kaptam egy honap alatt 15 lajkot :D

2020. júl. 5. 18:04
 5/6 anonim válasza:

A mindenkit látsz opcióval nem látod a konkurenciát csak a melegeket, vagy akik szintén beállították a mindenkit.

Ha férfiakat is akarsz látni azt a tinder úgy veszi, hogy férfiakat is keresel kapcsolatra, így téged is mutat a férfiaknak.


Én is bekapcsoltam mikor nem tudtam, hátha el tudok lesni valami trükköt, hogy mások milyen szöveggel keresgélnek, de aztán rájöttem, hogy ami férfiakat mutat azok férfiakat keresnek és a valódi konkurenciát nem mutatja.

2020. júl. 5. 19:23
 6/6 anonim válasza:
Nőként kell regisztrálni, akkor majd mutatni fogja a konkurenciát
2020. júl. 5. 23:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!