Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyeim és Uraim! Ti hogyan...

Hölgyeim és Uraim! Ti hogyan szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Van valami bevált praktika, módszer, vagy ad hoc? Meséljetek nekem!

Kort, nemet is! 🙂


2020. júl. 5. 00:23
 1/2 anonim válasza:

Mivel én nagyon letisztítva a dolgot én "biszexuális" vagyok, így:

Ha egy férfi/fiú felkelri az érdeklődésem, sose kezdeményezek, hanem próbálom felkelteni az érdeklődését, figyelmet hívni magamra, ha nem vesz észre.

Hölgynél/lánynál ha szimpatikus, megtetszik, akkor rá is írok, hogy ki vagyok, szépen bemutatkozom, leírom milyen vagyok nagy vonalakban, és megírom neki miért találom szimpatikusnak, valamint megírom, hogy reménykedem abban, hogy szimpatikusnak talál, de ha nem az se baj, írja meg nyugodtan.

Nem vagyok a Szia, mizu? híve.

Ha írt, akkor meg elkezdek már kérdezősködni róla, meg figyelem mit reagál, meg rólam érdeklődik-e utána egyáltalán.

Ha már biztos, hogy mindketten akarunk ismerkedni a másikkal, másik platformra próbálom terelni az ismerkedést.

Élőben, ha szimpatikus egy fiú/férfi és figyelget, akkor figyelem, mosolygok, "jelzem" neki, hogy szimpatikus, vagy ha esetleg valaki ha megszólal a közelben az idővel, vagy bármivel kapcsolatban, azt kihasználom, és elkezdek beszélgetni azzal az illetővel, ebbe bele is szoktak csatlakozni azok, akik szimpatizálnak velem.

Hölgynél/lánynál megint más, ott csak akkor kezdeményezek, ha látom, hogy "olyan" szemmel figyelnek. Nem, nem szexuálissal, hanem azzal, ami azt sugalja, hogy "nem tudom eldönteni, hogy vonzódsz-e a lányokhoz és van-e párod?".

Ha "beindul a gayradarom", akkor szoktam simán kezdeményezni egy olyannal, hogy valami nagyon tetszik az illetőn, hol vette, mennyiért és ebből elkezdek kialakítani egy beszélgetést.

Ha "gay szimbólumot" látok rajta, akkor ugyanaz, mint az előbb, de viszont ott kitérek a szimbólumra, hogy honnan van, miért hordja, megtalálta-e a szerelmet, vannak-e meleg barátai, jár-e Pridera, mi a véleménye róla?

Ha van párja lekopok mindenkinél, viszont ha akar egy komolyan sima baráti kapcsolatot fenntartok az illetővel, ha szeretné, de amúgy elsűllyedek a balfenéken inkább, ha van párja az illetőnek, nem akarok belerombolni senki párkaocsolatába, szóval nem nyomulok. Ha sikerül sikerül, ha nem hát nem.

23/"Nő"

2020. júl. 5. 02:17
 2/2 anonim válasza:
Hogyan szoktam ismerkedni? Rendszerint sikertelenül.
2020. júl. 5. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!