Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, egy ilyen biszexuális...

Lányok, egy ilyen biszexuális sráccal mennyire szívesen ismerkednétek?

Figyelt kérdés

Biszexuális, de heteroromantikus vagyok, azaz a fiúkkal csak a szex érdekel, csak lányokba tudok szerelmes lenni. Párkapcsolatban mindig hűséges vagyok, csak szingliként szexelek srácokkal. Persze ha a barátnőm mondjuk hármasban ki akarná próbálni, arra nyitott lennék, de ez sem lenne elvárás, csak lehetőség.


Ha egy srác ilyen, az mennyire kizáró ok nálatok?



2020. júl. 3. 22:14
 1/3 anonim válasza:

Hasonló vagyok, azzal a különbséggel, hogy engem azért nehezebb lenne kapcsolatban a hármasra rábeszélni.

Eddig még nem volt problémám az ismerkedéssel.

Igen, van, akinek ez kizáró ok. (De egyébként annyi minden más van, ami egyeseknek kizáró ok, csak abból senki nem csinál ekkora problémát.) Van, akit meg hidegen hagy. És van, akit még vonz is a dolog.

2020. júl. 3. 22:52
 2/3 anonim válasza:

Ha valóban hűséges vagy egy párkapcsolatban, akkor igazából mindegy, hogy biszex vagy-e, mivel nem leszel mással a párodon kívül.

Ettől független korrekt dolog elmondani, de nem ezzel kell nyitni az ismerkedés elején.

2020. júl. 3. 23:06
 3/3 anonim válasza:
Hát.. Mennyi idős vagy?🤔
2020. júl. 4. 16:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!