Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az ismerkedés kezdeti fázisába...

Az ismerkedés kezdeti fázisában milyen rendszerességgel szokás találkozni?

Figyelt kérdés
Lassan 3. hete beszélgetünk, 1x már találkoztunk és ahhoz képest 1,5 hetére rá fogunk megint (most szombat). Ez normálisnak számít?

2020. júl. 1. 20:30
 1/4 anonim válasza:

Nem érdemes sokáig húzni a találkozókat, mert minden abból derül ki milyen a másik (nem a netes beszélgetésekből)

Én mikor ismerkedek egy csajjal, amikor csak lehet vele töltöm a szabadidőm. Persze megbeszélések alapján találkoztunk mindig, még mikor jártunk akkor is.


Az hogy mi számít normálisnak, sok dolog befolyásolja. Van aki nem is igényli a személyes találkozásokat csak ritkán. De a távolság és a munka is nagy befolyásoló tényező.

2020. júl. 1. 20:53
 2/4 A kérdező kommentje:

A távolság ~50 km, kb egy 1 óra tömegközlekedéssel.

Köszönöm #1 válaszoló. :)

2020. júl. 1. 21:03
 3/4 anonim válasza:

Ahogy jól esik.

Én az őszinteséget többre értékelem a játszmázásnál.

2020. júl. 2. 20:02
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ez tök rendben van, meg azzal az oda-vissza 100-zal nem is várható el, hogy heti 4x találkozzatok ilyen hamar :D
2020. júl. 3. 03:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!