Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vajon lesz itt olyan, aki ír...

Vajon lesz itt olyan, aki ír nekem?

Figyelt kérdés

Szia, kedves klasszikus értékekkel rendelkező, ismerkedni vágyó!

Mivel az előző, bemutatkozás nélküli próbálkozások létjogosultságát firtató kérdésemre meglepően sok reakció érkezett, ezért gondoltam, veszem a bátorságot és megpróbálkozok írni magamról. :)

Kicsit különlegesnek gondolom magam és a környezetem is engem. Szinte mindenben a racionalitást, a logikát keresem, az emberek arcán lévő érzelmeket és a testbeszédet kevésbé tudom értelmezni. Szeretek, szeretnék megérteni minden körülöttem zajló eseményt. Talán éppen ezért érdekel leginkább a számítástechnika és az elektronika, elektronikai- és hálózatépítő technikusként jelenleg a felsőoktatás padjait koptatom: reményeim szerint 2 év múlva már üzemmérnök-informatikus oklevéllel helyezkedhetek el. Szabadidőmben, ha éppen nem ennek, akkor a zenének élek. Az elektronikus dallamoknál egy dolgot szeretek jobban: hangulatfelelősként a közönségnek játszani őket! Régebben ezt az egykori saját rádióállomásom révén tettem, ma másodállásban szállodák, bárok, klubok lemezlovasaként élek ennek a szenvedélyemnek.

Továbbá - mint ahogy az már talán dereng valamennyire - nagyon szeretek írni, olvasni, alkotni, beszélgetni. Részben introvertáltnak mondanám magam, egy nagyobb társaságba általában kevésbé tudok beilleszkedni, azonban ha megtalálom azt a szűk közösséget, akik vevők a magamfajta emberekre, akkor nagyon el tudom magam engedni, fel tudok oldódni.


De sajnos úgy tapasztaltam, hogy nagyon nehéz olyan embereket, társaságot találni, akik a féktelen italozás, a minél kevesebb gondolkodást igénylő egyszerű "rutinok" helyett az intelligenciát, a gondolkodást, a kulturált szórakozást, az alkotást és az egyéniségre való törekvést preferálnák.

Ebből adódóan 24 évesen mindössze 2 komolyabbnak mondható párkapcsolaton vagyok túl, egyiknek sem miattam lett vége. "Az emberek folyamatosan változnak és már nem rád van szükségem" - nagyjából ez volt mindkét esetben a szakító indok.

A belső értékek tekintetében nagy elvárásaim vannak, melyekből nem szeretnék engedni. A leendő másik felem legyen értelmes, okos, szerény, szerethető, hűséges és persze káros szenvedélyektől mentes. Külsőleg csak annyi az igényem, hogy ápolt legyen, de ezt szerintem minden értelmes ember tudja 'teljesíteni'.

Ha elolvastad ezt a szösszenetet és úgy érzed, lehetne köztünk valami, örömömre szolgálna a megkeresésed. :)


Ui.: Nyugat-magyarországi lányok előnyben! ;)



2020. jún. 15. 23:42
 1/8 anonim válasza:
Nem hiszem, amíg ezt leírtad megházasodhattál volna.
2020. jún. 16. 00:08
 2/8 anonim válasza:
Ott a pont az elsőnél!! 🤣🤣🤣 Egyébként szerintem jót írtál, kicsit sok lett, de semmi nem tökéletes, ha ezzel sem találsz senkit, akkor semmivel.
2020. jún. 16. 00:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Akik még három percet sem áldoznak egy bemutatkozás elolvasására, vagy rosszabb esetben nem is tudják elolvasni, azok egészen biztosan nem hozzám illők.
2020. jún. 16. 00:33
 4/8 anonim válasza:
Akkor ezt a régényt pont a jó oldalra írtad ki, hisz itt mindenki teljesen komoly, minimum 3 diplomás úr/hölgy.
2020. jún. 16. 00:37
 5/8 anonim válasza:

nincs kedvem végigolvasni! Lényeget 5 rövid mondatban összefoglalnád?

Köszi

2020. jún. 16. 02:49
 6/8 anonim válasza:

Sokkal nagyobb esélyed lenne akármelyik másik oldalon párt keresni. Vagy a helyeken ahol előadsz, tök minegy hol, de itt nem adok nagy esélyt arra, hogy sikerüklni fog. Végül is egy értelmes ember vagy, nem is értem hogy köthettél ki itt.

Mellesleg hozzá teszem hogy a Besorolhatatlan nem a legmegfelelőbb név társkeresésre, a szerény véleményem szerint.

2020. jún. 16. 10:56
 7/8 anonim válasza:
Rövidebben nem lehetne?
2020. júl. 30. 00:42
 8/8 anonim válasza:

Na így:


<<

Nyugat-Magyarországon élek, 24 éves vagyok.

A racionalitást, a logikát keresem, az érzelmeket kevésbé tudom értelmezni.

Elektronikai- és hálózatépítő technikusnak tanulok, üzemmérnök-informatikus szeretnék lenni. Szabadidőmben és másodállásban lemezlovasaként, elektronikus zenét játszok.

Szeretek írni, olvasni, de társaságban introvertáltnak mondanám magam. A féktelen italozás helyett a kulturált szórakozást szeretem.

Mindössze 2 párkapcsolaton vagyok túl, (SZERINTEM) egyiknek sem miattam lett vége. A leendő másik felem értelmes, okos, szerény, szerethető, hűséges és persze káros szenvedélyektől mentes, ápolt legyen.

>>

.

.

.

.

.

Nagyon szívesen....

2020. júl. 30. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!