Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok van kedve valakinek...

Lányok van kedve valakinek ismerkedni (Bp)?

Figyelt kérdés

Ilyet se csináltam még , de most épp unatkozok , úgyhogy mindent el kell egyszer kezdeni :D

Nem vagyok az a kimondott buli van aprajafalván minden másnap típus, inkább nyugisabb , de azért van hogy rámjön a mehetnék valamit csinálni. Nem mondanám magam extrovertáltnak, de introvertáltnak se, szóval olyan átlag.

Nem vagyok a konditerem bajnoka , de azért néha lemegyek az "otthoni" konditerembe tekerni egyet , mert az olyan jól esik néha, ja és ez nem jelenti azt, hogy túlsúlyos lennék a magam 80 kg -val.


Ha ez számít , irodai munkát végzek egy szolgáltató központban.


Nem gond ha idősebb vagy nálam , na jó azért ne nagyon :D - de pár év belefér. Mivel magas vagyok 185 ezért a nagyon alacsony lányok (tehát 150 cm alatt) nem igen jönnek be erre már rájöttem .

Nem gond ha te se vagy egy fittnesskirálynő , egy kis husi belefér , a férfiak úgyse szeretnek csontokkal játszadozni , ugye így tartja a mondás :D De azért van különbség a husi meg az elhízott között azt azért tudni kell :O

Ami gond, légyszives ne legyen gyereked meg állatod lakásban és nem lenne baj , ha nem dohányoznál. Hogy miért gond, mert még én is szeretnék gyereket, illetve az állat nem lakásba való és a végére én nem dohányzok.


Ja igen , nem szégyenlősködök, ha valakit érdekel üzenetben küldök képet és vagy egyéb elérhetőséget mondjuk kezdetben egy email cím is megteszi :)


Nyilván nem sok reményt fűzök ehhez, de próba szerencse :)


30F



2020. jún. 15. 11:40
 1/4 anonim válasza:
Sok sikert! Én budapesti, 28 éves férfiként írtam egyszer ki egy ilyen kérdést ide, akkor csak egyetlen nő írt privát üzenetet, elbeszélgettünk, de nem találkoztunk.
2020. jún. 15. 12:08
 2/4 anonim válasza:
Nem is vagy magas, ocsem.
2020. jún. 15. 12:36
 3/4 anonim válasza:
Nekem 180 magasként a 170 körüliek jönnek be, ők passzolnak hozzám(bár most is egy 176 magassal vagyok). 185 a 150-nel elég ijesztő......
2020. jún. 15. 14:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Na valami ilyesmire gondoltam amit az utolsó is írt , egyszer találkoztam valakivel aki 150 volt , addig nem gondoltam , hogy a magasság gond lehet, ellenben ott rádöbbentem , hogy igen. Mintha a "lányommal" járkáltam volna :D
2020. jún. 15. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!