Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit tudok csinálni ha a...

Mit tudok csinálni ha a tinder 3szor vonta le a pénzt?

Figyelt kérdés
Jó tudom óriási f*sz voltam, hogy előfizettem, de ezen már nem tudok változtatni. Nade miért van az, hogy 3-szor vonják le a pénzt? És mennyiszer fogják még, ha már töröltem is a fiókom?

2020. jún. 12. 08:49
 1/10 anonim válasza:
szerintem a legrosszabb amit tehettel az, hogy torolted. irj a supportnak.
2020. jún. 12. 08:59
 2/10 anonim válasza:
Supportnak kell írni bár az sem olyan könnyű ahogy elsőnek hangzik szerintem. Legalábbis mikor én akartam nem nagyon sikerült.
2020. jún. 12. 09:07
 3/10 anonim válasza:

Mármint 3 hónap alatt 3x?

Nem egyösszegű fizetésre, hanem határozatlan idejű, havonta automatikusan fizetendő szolgáltatásra szerződtél velük.

2020. jún. 12. 10:28
 4/10 anonim válasza:
Nem torolni kell az appot, hanem lemondani a szerzosest.
2020. jún. 12. 10:40
 5/10 anonim válasza:

Hihetetlen számomra, hogy emberek úgy "írnak alá" virtuálisan szerződést, megadva a kártyaadatokat, hogy nem is értelmezik.


Nyilván a Tinder, vagy egyéb nagy cég nem fog visszaélést elkövetni, de ami a szerződésben van, azt könyörtelenül végrehajtják.

2020. jún. 12. 10:47
 6/10 anonim válasza:

Ahogy az előttem lévők is írták, support. Szükséged lesz a visszaigazoló emailben kapott kódodra (jó hosszú betű-számsor) és a hiba indoklására. Velem teljesen korrektek voltak, pár nap múlva visszakaptam a pénzt.

Szóval nem feltétlenül gond, ha már törölted a fiókod.

Viszont ha tényleg nem szimpla egyhavi előfizetést csináltál, akkor így jártál.

2020. jún. 12. 11:37
 7/10 anonim válasza:
Havi ezresert ajandek a tinder. Ha csak dugni akar az ember fia.
2020. jún. 12. 13:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy hónapra fizettem csak elő, és egyszer
2020. jún. 13. 16:25
 9/10 anonim válasza:
De havonta ujitja. Apple id felenvan ahol lelehet mondani.
2020. jún. 13. 20:14
 10/10 A kérdező kommentje:
De profilomat töröltem és a bankkártya is most jár le
2020. jún. 14. 03:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!