Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Magyarországon ez miért van...

Magyarországon ez miért van így? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy normális párkapcsolatot kialakítani, összeköltözni a pároddal, mégha csak jelképesen is, de gyűrűt hordani. Amerikában és más országokban rengeteg ilyen van. A gyűrű kapcsán nem gondolok házasságra vagy élettársi viszony köttetésére, hanem jelképesen egymásnak kifejezve, hogy szeretjük egymást és összetartozunk. (természetesen nem azonnal, hanem idővel minden dolgot ahogy a kapcsolat megérett rá)

Szóval egy teljesen normális párkapcsolatra vágynék, közös jövővel.


Kérlek, hogy troll választ ne írj. Ha nem tetszik akkor inkább lapozz tovább.



2020. jún. 12. 07:05
 1/7 anonim válasza:

Az a kérdés, hogy miért nem hordanak a homoszexualitás párok gyűrűt?


Nehezen értem meg, amit írtál :(

2020. jún. 12. 07:30
 2/7 Lacás1976 válasza:
Igazából nem tiszta mi volt a kértdés. Ha megtalálod a párod onnantól csinálhatjátok ahogy tetszik. Mi párommal 7 éve vagyunk együtt. Együtt élünk... Gyűrűt nem hordunk mert szerintünk nem ez a fontos.
2020. jún. 12. 07:32
 3/7 anonim válasza:
Mibajod? Annyi gyűrűt hordasz amennyit akarsz, semmi nem tilja, és 18 év felett bárkivel szabadon összeköltözhetsz.
2020. jún. 12. 07:34
 4/7 Croissant0101 válasza:

Teljesen normális párkapcsolatra vágyik, mint a heterók. Randizgatás, párkapcsolat, majd összeköltözés majd gyűrű. Elég egyértelműen le van írva szerintem.


Én is ilyenre vágyom, de nehéz találni. Ne add fel. :)

2020. jún. 12. 07:52
 5/7 anonim válasza:

Ez a te vágyad. Le is írtad, hogy te akarsz ilyet.

A kérdező nem fogalmaz egyértelműen.


Had lehessen már feltnni neki egy kérdést.

2020. jún. 12. 08:42
 6/7 anonim válasza:

Sajnos alapból nagyon nehéz olyat találni, aki alkalmas lenne Társnak. Ha megvan, utána azért lehet úgy élni. Akár gyűrűvel, akár anélkül.

Másnak (szomszéd, ismerős) qrvára semmi köze hozzá, miért élek egy másik pasival egy háztartásban.

2020. jún. 12. 09:06
 7/7 anonim válasza:

Volt olyan párom, igaz régebben, akivel volt gyűrűnk.Kb fél év után lett, akkor érett meg annyira a kapcsolat, hogy elhatároztuk.

A legutolsó kapcsolatomnál pedig éppen a vétel előtt álltunk,amikor elém állt és bejelentette,hogy másba szerelmes és lelép. Ilyen is van :)


Ha ismét lesz kapcsolatom,akkor ismét lesz gyűrűnk is, nekem ez természetes, ahogy a közös élet is !

De maga a gyűrű önmagában kevés, érzelem, méghozzá letisztult érzelem kell egy jó párkapcsolathoz. Letisztult, nem testiségen alapuló !

2020. jún. 12. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!