Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van kedve valakinek ismerkedni...

Van kedve valakinek ismerkedni? 18/F

Figyelt kérdés

Normális, erős egyéniséggel rendelkező srác vagyok Tolna megyéből aki egy olyan lánnyal szeretne ismerkedni aki a saját útját járja, de mégis hiányzik valaki az életéből


Még 6 éve ennek az oldalnak köszönhetően ismertem meg a jelenlegi haveri körömet, szóval teszek egy próbát ezzel is


Rólam: 176 cm, állat- és természetbarát, rendszeres túrázó, szeretek nyelveket tanulni és azokat használni, sorozat rajongó és még sok minden más amiről órákig tudnék beszélni


Ha felkeltettem az érdeklődésed és hasonló korú vagy,akkor nyugodtan írj!



2020. jún. 10. 23:21
 1/5 anonim válasza:
Tolna megyében laknak az ismerőseim lol
2020. jún. 10. 23:37
 2/5 anonim válasza:

Milyen kar, hogy nem erdeklodsz fiuk irant is 😂😂😂

16f

2020. jún. 10. 23:46
 3/5 anonim válasza:

Nincs. :D

Egyébként nagyon durva, hogy ebben a megyében ennyire sokan nem találnak számukra szimpatikus embereket.

Én is így vagyok, viszont nekem párom legalább van (nem tolnai, ha a megyéből ismertem volna csak embereket, szerintem inkább apácának vonulnék - jó, jó, persze, nem ismerek mindenkit... :)), barátaim viszont nincsenek. Egyáltalán. Miféle átok ül a környéken?:D

2020. jún. 10. 23:49
 4/5 A kérdező kommentje:

Hogy milyen átok?

Valahogy úgy érzem (lehet azért, mert faluban lakok), hogy itt még megmaradtak a feudális értékek.

Mikor a traktoros csávó 1 órán keresztül arról papol, hogy mennyivel jobban járnék ha mezőgazdaságra mennék orvosi helyett.

De ennél már csak sötét-Somogy a roszabb, mert ott 1 hónap alatt alkoholista drogost csináltak az alapból normális haveromból.

2020. jún. 11. 08:49
 5/5 anonim válasza:

Én is tolna megyei vagyok. És én se találok egy partnert se. Mi a szar van itt? Hamar el kéne húzni a vérbe

17/F

2020. jún. 11. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!