Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan aki az igazit...

Van itt olyan aki az igazit keresi?

Figyelt kérdés

Éreztétek már úgy hogy megtaláltátok az igazit és közbe meg teljes kudarc volt?

Vannak elvárásaitok?


U.i: Én is keresem az igazit!

23/F


Privátban mindenkinek válaszolok!



2020. jún. 10. 16:14
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én még nem. Nem azt mondom, hogy nem keresem, de nem is görcsölök rá. Nyitott szemmel járok, és hátha. :)
2020. jún. 11. 10:51
 12/13 anonim válasza:
Már bocs, de 23 évesen közöd nincs még a témához! Egy igazi pasi akivel tervezni is lehet, nem csak ázni az esőben, 30 felett kezdődik!
2020. jún. 11. 15:13
 13/13 anonim válasza:

Én pontosan 2016.12.31-én jöttem rá ki az igazi számomra, olyan volt mint egy varázslat, valami történt és az egész világ megszűnt létezni, csak ültem és gondolkodtam, hogy te jó ég ez meg mi volt, ismertem már az illetőt de abban a pillanatban mintha addig nem is láttam volna ki ő számomra valójában, leírhatatlan érzés volt, felfoghatatlan, félelmetes és csodálatos mindet egyszerre :)

25/L

2020. jún. 11. 21:50
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!