Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi lehet a gond egy olyan...

Mi lehet a gond egy olyan fiúval akinek még nem volt barátnője 23 évesen?

Figyelt kérdés

Mindig azt gondoltam hogy majd lesz, de már évek óta. De továbbra sem lett, és szerintem ennyi idősen már nem normális. Igazából el sem tudom képzelni hogy barátnőm legyen. Tudom hogy sokan már 18 évesen rég túl vannak az első kapcsolaton, ami nekem eléggé frusztráló.

Próbálkozni nem szoktam, mert nincs kivel, meg nem is lenne bátorságom megszólítani a lányok többségét akik felszínesek, és csak a legjobban kinéző fiúkat veszik észre.


2020. jún. 7. 21:37
 1/5 anonim válasza:

Elgondolkodtató, de szerintem sokat nem veszít, akinek nincs kapcsolata.

Kicsit fordítsuk meg a te helyzeted.

Oké úgy érzed, hogy nem oké, de hidd el még lehet, csak tegyél érte!

Viszont szerintem az se sokkal jobb, akinek már kb. szinte egy rakat fiú,lány megvolt.

Meg ami a kapcsolatok többségére jellemző, azt inkább nem szívesen írnám le!

2020. jún. 7. 21:43
 2/5 anonim válasza:
A szocialsi kozeged a gond, ha tobb ismerosod lenne, tobb lehetoseged is van, az ilyen esetben tarskeresot tudok javasolni, az meg rossz hozza allas h a legtobb lany felszines, mindenki legyen megfontolt kivel jon ossze az se jobb ha nem valogat es kesobb talalja ki h te nem is tetszel neki...
2020. jún. 7. 21:47
 3/5 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok én is.
2020. jún. 7. 21:58
 4/5 anonim válasza:
Az a gond, hogy nem próbálkoztál és el sem tudod képzelni, hogy barátnőd legyen. Persze lehet várni arra, hogy majd egy nő meglátja benned élete szerelmét és leszólít, de ez viszonylag kevés fiúnak válik be.
2020. jún. 7. 23:23
 5/5 anonim válasza:
Olyan vagyok mint te. Azért nincs barátnőm mert sose tudtam magam rávenni az ismerkedésre. Gondolom te is így vagy ezzel.
2020. jún. 8. 07:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!