Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 21 éves srác 29 éves nő?

21 éves srác 29 éves nő?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok. Valamiért egy nálam sokkal fiatalabb srác tetszik!

Srácok, Ti összejönnétek egy ennyivel idősebb nővel?



2020. jún. 7. 20:48
 1/6 anonim válasza:
Én 27 éves srác vagyok, és max 30 éves nővel jönnék össze.
2020. jún. 7. 20:49
 2/6 pongi12 válasza:

Hat en maximum egy nalam 3-4 evvel idosebb novel jonnek ossze :/


de vannak olyanok akik peldaul az idosebb noket szeretik szoval elkepzelheto hogy oszejonne veled

2020. jún. 7. 20:55
 3/6 anonim válasza:
Voltam hasonlo helyzetben es vegul nemmel dontottem, es szerintem hosszu tavon mind2en ezzel jartunk jol, persze barmi lehet szoval ha neked oke, probald meg, en eleg racionalis szemmel tudtam akkor nezni a dolgokat es azert ez igy eleg nagy kor kulonbseg.
2020. jún. 7. 21:51
 4/6 anonim válasza:

Régi szép idők :)))


18 évesen volt egy 28 éves barátnőm.


Aztán 20 évesen is összejöttem egy akkor pont 28 éves nővel.


Hát én imádtam mind a kettőt. Előbb sexeltünk, mint hogy akár randi, vagy bármilyen közös szórakozás lett volna. Persze azok is jó dolgok, csak a sorrend volt fordítva:)


Egy ilyen korú nőnek már megjön az esze. Tudja hogy mi a lényeg, nem hisztizik, nem nyavajog butaságokon.


Szerintem egy ilyen kapcsolat simán bevállalható mindkét részről.


38F

2020. jún. 7. 21:52
 5/6 anonim válasza:

Mindig is az idősebb nők vonzótak úgy hogy ige!

F

2020. jún. 8. 09:17
 6/6 anonim válasza:
4, miért lett vége?
2023. márc. 26. 01:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!