Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet kedves, empatikus,...

Hol lehet kedves, empatikus, mély érzésű fiúkat találni?

Figyelt kérdés
Az előző barátom nem ilyen volt, és jó lenne végre valakivel megismerkedni, aki valóban meg tud engem érteni. Hol lenne esélyem ilyen fiút találni?

2020. jún. 7. 17:15
1 2
 1/16 Noren1989 válasza:

Mindenhol és sehol.

A helyzet az, hogy a többség puncira vadászik.

A te dolgod, hogy kiválaszd, aki tetszik,

bármilyen platformról is beszéljünk.

2020. jún. 7. 17:18
 2/16 anonim válasza:

Kérdező, én sok emberrel szoktam beszélgetni, meghallgatom őket, ha úgy van és próbálok nekik segíteni. Jópárszor teljesen át is tudom érezni azt, ami velük történt.


Szóval ha gondolod, írj :D

2020. jún. 7. 18:13
 3/16 anonim válasza:
Úgysem az kellene neked ha választani kellene, hanem a nagyarcú csávó
2020. jún. 7. 18:23
 4/16 anonim válasza:

Bárhol lehet, csak keresni kell 😁

Akár velem is tudsz beszélni ha szeretnél 🙂

2020. jún. 7. 19:07
 5/16 anonim válasza:
És te mit tudsz letenni az asztalra egy ilyen elvárásért?
2020. jún. 7. 19:20
 6/16 anonim válasza:
Ez az oldal tele van ilyenekkel :D Persze hogy aztán a valóságban mi az igazság,az már más kérdés. Érdemes próbálkozni,de csak óvatosan :)
2020. jún. 7. 19:55
 7/16 anonim válasza:
Csak egy tipp, ne ugy alj a dologhoz, h o megertsen teged hanem h te ertsd meg ot, ez nem fuggetlenul sokat segit egy kapcsolat mukodteteseben, en azt latom h mindenki onzoen megy egy kapcsolatba aztan csodalkoznak h nem kapjak meg amit szeretnenek.
2020. jún. 7. 22:01
 8/16 anonim válasza:
A kor, akit keresel, kb. mennyi?
2020. jún. 7. 22:35
 9/16 anonim válasza:
Ne fiút keres, abban van a megoldás.
2020. jún. 8. 04:02
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát cserébe én is ezeket a tulajdonságokat tudom nyújtani. És igaz szerintem is, hogy azt is figyelni kell, a másiknak mire lenne szüksége. Szóval úgy gondolom mindkét félnek aktívan dolgoznia kell azon, hogy működni tudjon egy kapcsolat...Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat!
2020. jún. 8. 06:24
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!